Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017 denboraldia
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Azaroa 2016
Lasterketaren izena
Herria
Maila
5
Iruñeko Harresiak IV. Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
5
Larramendiko Krosa
Tolosa
Herrikoia
web
13
52. Behobia-Donostia
Behobia
Herrikoia
web
20
AMIMET XXVIII. Herri Lasterketa
Tutera (Lourdes Auzoa)
Herrikoia
web
20
Genero Indarkeriaren Aurkako II. Elkartasun Lasterketa
Obanos
Herrikoia
web
20
V Maratón de Valencia. Trinidad Alfonso
Valencia
Nazioartekoa I
web
26
San Saturnino XXV. Herri Krosa
Artaxona
Herrikoia
web
27
Donostia San Sebastián Marathon + 1/2 + 10Km
Donostia
Nazionala
web
Abendua 2016
Lasterketaren izena
Herria
Maila
8
Peñetako Krossa
Tafalla
Autonomikoa
web
8
XXXVI. A. Barricarte Oroimenez Lasterketa
Altsasu
Herrikoia
web
11
Esteribarko XII. Herri Lasterketa
Zubiri
Herrikoia
17
XVIII Denominaciones y Calidad Lasterketa
Mendavia
Herrikoia
web
17
Txantreako XXV. Herri Krosa
Txantrea
Herrikoia
web
17
Milia Rutan Txapelketa Errioxarra
Logroño
Autonomikoa
web
17
Azagra Hiriko VII. Milia
Azagra
Herrikoia
web
17
IV Malagako Unibertsitateko Eguberri Lasterketa
Malaga
Herrikoia
18
Vitoria-Gasteizko 39. Maratoi Erdia
Gasteiz
Autonomikoa
web
18
Course du Bout de L'an
Baiona
Herrikoia
web
18
Beteranoen Ibilketako Espainiako Txapelketa
Getafe
Nazionala
web
26
IV Artikako San Silbestre. Nereari Laguntzen
Artika
Herrikoia
web
26
Lodosa Hiriko XIV. Gabonetako Krosa
Lodosa
Herrikoia
31
III. Leitzan San Silbestre Lasterketa
Leitza
Herrikoia
web
31
Urte Zaharreko Lasterketa Burlada
Burlata
Herrikoia
web
31
XXXII. Leringo San Silbestre Lasterketa
Lerin
Herrikoia
web
31
Iruñeko San Silbestre Lasterketa 2016
Iruña
Autonomikoa
web
31
Eguesibarko Silbestre Deuna 2016
Olatz
Herrikoia
web
31
XVII. Erriberriko San Silvestre Herri Lasterketa
Erriberri
Herrikoia
web
31
Altsasuko XXXVIII. San Silbestre Lasterketa
Altsasu
Herrikoia
web
31
XXXVI Tuterako San SIlbestrea
Tutera
Autonomikoa
web
31
V. Lizarrako San Silbestrea
Lizarra
Autonomikoa
web
31
Vicarreko San Silbestrea 2016
Vicar
Herrikoia
web
31
Chipionako San Silbestre
Chipiona
Herrikoia
web
31
Cursa dels Nassos 2016
Bartzelona
Herrikoia
web
31
Villanua XVI. San Silbestre
Villanua
Herrikoia
web
Urtarrila 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
6
Sahararen Aldeko Errege Krosa
Gares
Herrikoia
web
8
LXXXVI Gimnastica de Ulia Errege Krosa
Donostia
Nazioartekoa I
web
8
Larragako Erregeko XXIX Krosa
Larraga
Herrikoia
web
15
XII. Araitz-Beteluko Krosa
Betelu
Herrikoia
web
15
Aiegiko III. Herri Lasterketa
Aiegi
Herrikoia
web
15
IV Alhaurin de la Torreko Maratoi Erdia eta Herri Lasterketa
Alhaurín de la Torre
Herrikoia
web
22
VII. Azkoien-Faltzes 10 miliak
Azkoien
Herrikoia
web
29
Idiazabalgo XXXVII. Herri Krosa
Idiazabal
Herrikoia
web
Otsaila 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
4
Martxako Euskadiko Txapelketa
Portugalete
Autonomikoa
web
5
Maratoi Erdiko Espainiako Txapelketa (Abs+Bet)
Granollers
Nazionala
web
12
VIII. Estela Navascues Erdi Maratoia
Tutera
Herrikoia
web
12
Minbiziaren Aurka Umeen I. Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
18
Rincon de Sotoko Gau Lasterketa
Rincon de Soto
Herrikoia
web
19
Maratoiko Espainiako Txapleketa
Castellon
Nazionala
web
Martxoa 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
4
Cto. de España de Marcha en Ruta
Valverde
Nazionala
web
5
28. Lilaton
Donostia
Herrikoia
web
5
Donejakue Bideko XI. Maratoi Erdia
Najera
Herrikoia
web
12
Enoturismoko 12. Herri Lasterketa
Aldeanueva de Ebro
Herrikoia
web
18
Laredo Hiriko XV. 10 Km.
Laredo
Nazionala
web
18
Muthiko Alaiak Herri Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
18
Maantiejuoksu Cup
Vantaa (FIN)
Nazionala
web
19
XV. Udaberriko Lasterketa
Donostia
Autonomikoa
web
26
Sarrigurengo III. Elkartasun Lasterketa
Sarriguren
Herrikoia
web
26
Leringo Pinuak Krosa
Lerin
Herrikoia
web
26
Etxauriko Krosa
Etxauri
Herrikoia
web
26
Koreia Hiriko II.Lasterketa
Koreia
Herrikoia
web
Apirila 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
XI. Bilboko Nazioarteko Milia
Bilbo
Nazionala
web
1
Azkoitia-Azpeitia XXIV. Maratoi Erdia
Azkoitia
Nazionala
web
1
Sportisimo Prague Half Marathon 2017
Praga
Nazioartekoa I
web
2
Donostiako Erdi Maratoia + 10 K
Donostia
Autonomikoa
web
2
Donejakue Bidea XXIV. Lasterketa
Zizur Nagusia
Autonomikoa
web
2
XXIX. Lekunberriko Legoa. Txikito de Arruiz Mem.
Lekunberri
Herrikoia
web
2
Territorio Visón Faltzes XXVIII. Krosa
Faltzes
Herrikoia
web
8
Emakumeen Lasterketa 2017 (Lasterketa Mixtoa)
Iruña
Herrikoia
web
8
XXXIX. Leitzako Herri Krosa
Leitza
Herrikoia
web
8
Zuera Hiriko Ibilketa XIV. Sari Nagusia
Zuera
Autonomikoa
web
9
Ziudadelako V. Lasterketa
Iruñea
Herrikoia
web
9
Bailarako Kros Herrikoia
Irura
Herrikoia
web
22
XXXIII. Guadalcacin Herri Lasterketa
Guadalcacin
Herrikoia
web
23
Hiru-Herri Herri Lasterketa
Uharte
Autonomikoa
web
23
Almadiaren Herri Lasterketa
Burgi
Herrikoia
web
23
Calahorra Baratzako Hiriko IX. Herri Lasterketa
Calahorra
Autonomikoa
web
23
Mejanan XXXVII. Bira
Tutera
Herrikoia
web
23
Helsinki Spring Marathon
Helsinki
Nazioartekoa I
web
Maiatza 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
El Txarko XXXI. Herri Lasterketa
Antsoain
Herrikoia
web
1
XXIX. Ermitara Igoera
Ribaforada
Autonomikoa
web
1
XXVIII Azkoiengo Udaberriko Lasterketa 2017
Azkoien
Herrikoia
web
6
Milia Rutan Espainiako Txapelketa
Puerto Lumbreras
Nazionala
web
7
Ruanda-Aspace Elkartasun Lasterketa
Mutiloa Beiti
Herrikoia
web
13
Erromeroko Parquera XVII. Igoera
Kaskante
Herrikoia
web
13
Helsinki City Run
Helsinki
Nazionala
14
Iruña Hioriko Maratoi Erdia eta 10 K.
Iruña
Autonomikoa
web
14
Aioko II. Elkartasun Lasterketa
Aio
Herrikoia
web
14
Martin Fiz Maratoia
Gasteiz
Nazionala
web
17
SARAY alde Elkartasun Lasterketa
Iruñea
Herrikoia
web
20
Ziordiako IV. Elkartasun Lasterketa
Ziordia
Herrikoia
web
20
XX. Iturberoko Krosa
Ilunberri
Herrikoia
web
20
X. Axular Herri Lasterketa
Burlata
Herrikoia
web
21
10Km. Rutan Espainiako Txapelketa
Santander
Nazionala
web
26
Tres Burgos-Tres Millas Herri Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
27
Barañain-Tsunza 2017 Lasterketa
Barañain
Herrikoia
web
27
XXXII. Lanzeluze Krosa
Berriozar
Herrikoia
web
28
Pitillaseko Urmaelako V. Herri Krosa
Pitillas
Herrikoia
28
IX. Iruritako Herri Lasterketa
Irurita
Herrikoia
Ekaina 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
4
Nalda eta Quelko Arana IX. Lasterketa
Quel
Herrikoia
web
10
Tutera Hiriko V. Gau 10 Km
Tutera
Autonomikoa
web
10
XIII. Aitzkozar Herri Lasterketa
Iturmendi
Herrikoia
web
10
Lizoain-Arriasgoiti XV. Herri Lasterketa 2017
Lizoain
Herrikoia
11
Gazteluko Konkista 2017
Zangoza
Herrikoia
web
17
San Fermin Marathon
Iruña
Herrikoia
web
18
XII. Araia Krossa
Araia
Herrikoia
web
20
5 [K] Minbiziaren Aurka
Burlata
Herrikoia
web
24
Amparoaren Amabirgina XXX. Krosa
Kastejon
Autonomikoa
web
25
Doneztebeko Herri Krosa
Doneztebe
Herrikoia
web
25
Noaingo XVII. Herri Krosa
Noain
Herrikoia
web
Uztaila 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2
XXXIV. Entzierroaren Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
21
II. El Cuervo Milia
El Cuervo
Herrikoia
web
23
XXII. Leringo Oinezko Lasterketa
Lerin
Herrikoia
web
29
Lagos de Costa Ballena XII. Krosa
Rota
Herrikoia
web
Abuztua 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
IV. Berako Gau Krosa
Bera
Herrikoia
web
6
Virgen de la Asuncion XXIII. Krosa
Murtxante
Autonomikoa
web
11
Kostradaren XIX. Lasterketa
Agoitz
Herrikoia
web
13
XXXIII. Artzaiko MIlia
Tafalla
Herrikoia
14
Ireneo Deunaren Herri Krosa
Baltierra
Herrikoia
web
18
Calahorra Hriko XXXV. Lasterketa
Calahorra
Herrikoia
web
20
Bartolome Deunaren XXIX. Joia
Ribaforada
Autonomikoa
web
22
Aldeanuevako 5. Entzierroaren Lasterketa
Aldeanueva de Ebro
Herrikoia
web
26
Agerra Kross Herrikoia
Bera
Herrikoia
27
Uharteko Krosa 2017
Uharte
Herrikoia
web
27
XXV. Eugiko Krosa. Urtegirik Bira
Eugi
Herrikoia
web
27
XXXIX Cursa Popular Festa Major de Ripollet
Ripollet
Herrikoia
web
Iraila 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3
Artikako II. Elkartasun Lasterketa
Artiberri
Herrikoia
web
3
Koreia Hiriko XXXVIII. Oinezko Lasterketa
Koreia
Herrikoia
web
3
Ursula Amabirgina XXVI. Krosa
Murillo el Fruto
Herrikoia
web
3
IV. Biana Hiriko 10K Lasterketa Herrikoia
Biana
Herrikoia
web
9
Delicias XXXIV. Milia
Zaragoza
Nazionala
web
9
5K Toro con Soga Running
Lodosa
Herrikoia
web
10
). Ebroko Donejakue Bidea
Rincon de Soto
Herrikoia
web
16
Mikel Deuna XIII. Hiri Krosa
Kortes
Autonomikoa
web
17
Plazaola Natur Bideko Maratoia
Lekunberri
Herrikoia
web
23
XIII. Ergoienako Bira
Lizarraga Ergoiena
Herrikoia
23
Atarrabia Goseren Aurka VI. Lasterketa
Atarrabia
Herrikoia
web
23
Euskaraz Bizi Nahi dut Herri Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
23
Abel Anton XXXIV. Maratoi Erdia
Soria
Autonomikoa
web
24
9. Ebroko Donejakue Bidea
Alfaro
Herrikoia
web
30
XXX. Berangoko Nazioarteko Milia
Berango
Nazionala
web
30
4. Herri Krosa. Arrotxapearen Eguna
Iruñea
Herrikoia
web
30
VIII. Bihotzeko Herri Lasterketa
Madril
Herrikoia
web
Urria 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Orreaga-Zubiri Maratoi Erdia
Orreaga
Herrikoia
web
7
Nafarroako Ardoko Ibilbidea X Milia
Erriberri
Herrikoia
web
7
Autismoaren Aldeko 4. Elkartasun Haurren Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
8
Nafarroako Lasterketa Elkartasuna
Iruña
Herrikoia
web
8
Hiru Hondartzak XXVIII. Krosa
Donostia
Autonomikoa
web
8
Logroñoko 4. Nazioarteko Maratoia
Logroño
Nazioartekoa I
web
14
C.A. Iranzu V. Herri Lasterketa
Lizarra
Autonomikoa
web
15
15K Donostiako Klasika
Donostia
Autonomikoa
web
15
VIII. Andosilla Hiriko Elkartasun Lasterketa
Andosilla
Herrikoia
web
21
XXXVII. Lizuniagako Igoera
Bera
Herrikoia
web
22
XX. Donibane Lohitzune-Hondarribia Maratoi Erdia
Donibane Lohitzune
Autonomikoa
web
22
Zubiri-Iruña 2017
Zubiri
Herrikoia
web
22
Balentziako Maratoi Erdia
Valencia
IAAF
web
28
XVII. Sakanako Herri Lasterketa
Uharte Arakil
Herrikoia
web
29
Bularreko Minbiziaren Aurkako VI. Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
29
Tarazonica Bide Berdeko Herri Lasterketa 2017
Tarazona
Herrikoia
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia