Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012 denboraldia
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Azaroa 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
5
Pistan Neguko Kirol Jokuetako 1. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
6
Lodosako II. Herri Lasterketa
Lodosa
Herrikoia
web
12
Pistan Neguko Kirol Jokuetako 2. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
13
47. Behobia-Donostia
Behobia
Herrikoia
web
13
Atapuercako VIII. Krossa
Atapuerca
IAAF
web
19
Pistan Neguko Kirol Jokuetako 3. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
19
Benjamin-Alebin NKJ 1. Jardunaldia (Erribera)
Koreia
Autonomikoa
web
20
Soriako Nazioarteko XVIII. Krossa
Soria
IAAF
web
26
Pistan Neguko Kirol Jokuetako 4. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
26
Done Saturnino XX. Krossa
Artaxona
Herrikoia
26
Erretorea Saria - Malagako Unibertsitatea
Malaga
Herrikoia
web
26
Azkoitiko VII. Herri Lasterketa
Azkoitia
Herrikoia
web
27
Laudioko Harana XXVIII. Nazioarteko Krossa
Laudio
European Athletics
web
27
34. Donostiako DKV Maratoia
Donostia
Autonomikoa
web
27
Vuelta al Plantio Krossa
San Adrian
Autonomikoa
web
27
Esteribarko VII. Herri Lasterketa
Zubiri
Herrikoia
web
27
AMIMET XXIII: Herri Lasterketa
Tutera (Lourdes Auzoa)
Herrikoia
web
27
Santurtzitik Bilbora XXIII Nazioarteko Lasterketa
Santurtzi
Nazioartekoa I
web
27
Nafarroako Hiri Artean Abenturako I Lasterketa
Iruñea
Herrikoia
web
Abendua 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3
Pistan Neguko Kirol Jokuetako 5. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
3
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
3
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
4
Irungo Hiriko 42. Krosa
Irun
Autonomikoa
web
4
Ander Deunaren LIX. Krossa
Usansolo
Autonomikoa
web
4
XXIV Torremolinoseko Krosa
Torremolinos
Herrikoia
web
8
2011ko Barricarte Memoriala Krossa
Altsasu
Herrikoia
web
8
Tafallako Peñak XXXIII. Herri Krossa
Tafalla
Autonomikoa
web
10
Parte Hartze Libreko Probak A
-
Donostia
Autonomikoa
web
10
Aragoiko Federazioa 1. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
11
Espainiako Maratoiko Txapelketa
Castellon
Nazionala
web
17
Parte Hartze Libreko Probak
-
Donostia
Autonomikoa
web
17
Benjamin-Alebin NKJ 2. Jardunaldia (Erribera)
San Adrian
Autonomikoa
web
17
XX. Txantreako Herri Krossa
Txantrea
Herrikoia
17
31. Hondartzako Krossa
Donostia
Autonomikoa
web
17
XIII. Eguberriko Lasterketa
Mendavia
Herrikoia
web
17
XXVII Nerjako Eguberritako Milia
Nerja
Herrikoia
web
18
Hiru-Herri XX. Krossa. Nafarroako Erresuma Saria
Burlata
Nazionala
web
18
Gasteizko 34. Maratoi Erdia
Gasteiz
Autonomikoa
web
18
Nafarroako Kirol Jokuak. 1. Krosseko Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
18
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
26
Lodosa Hiriko Eguberriko Krossa
Lodosa
Herrikoia
web
26
Marcillako Eguberriko II. Krossa
Marcilla
Herrikoia
web
29
Parte Hartze Libreko Probak C
-
Donostia
Autonomikoa
web
31
Altsasuko San Silbestre Lasterketa
Altsasu
Herrikoia
web
31
Burlatako San Silbestre
Burlata
Herrikoia
web
31
Eguesibarko XII. San Silbestre Lasterketa
Olatz
Herrikoia
web
31
Kaparrosuko II San Silbestre Lasterketa
Kaparrosu
Herrikoia
web
31
Leringo XXVII. San Silbestre Lasterketa
Lerin
Herrikoia
web
31
Tuterako San Silbestre XXXI. Herri Lasterketa
Tutera
Autonomikoa
web
31
San Silbestre Donostiarraren 27. Lasterketa
Donostia
Autonomikoa
web
31
Vitoria-Gasteizko San Silbestre Lasterketa
Gasteiz
Nazionala
web
31
XXIX. Iruñeko San Silbestre Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
31
XII. Erriberriko San Silbestre Lasterketa
Erriberri
Herrikoia
web
31
VI- San Silbestre Doneztebarra
Doneztebe
Herrikoia
web
31
Bianako IV. San Silbestre Lasterketa
Biana
Herrikoia
web
31
Funesko III. San Silbestre Lasterketa
Funes
Herrikoia
web
31
Villanuako 11. San Silbestre Lasterketa
Villanua
Herrikoia
web
31
San Silvestre Galdakao
Galdakao
Nazionala
web
Urtarrila 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
6
Uliako Gimnastika LXXXII. Nazioarteko Lasterketa
Donostia
Nazioartekoa I
web
7
Aragoiko Federazioa 2. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
7
RFEAko Kontrola
-
Madril
Nazionala
web
7/8
Pista Estalian Konbinatuetako Euskadiko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
8
Zornotzako LVIII Nazioarteko Krossa
Zornoza
Nazioartekoa I
web
8
Larragako XXIV. Errege Krossa
Larraga
Herrikoia
web
8
Kross Motzeko Nafarroako Txapelketa
Burlata
Autonomikoa
web
8
Azkoiengo Erregeen XXXII. Krossa
Azkoien
Herrikoia
web
13/14
P.E. Kad-Jub-Jun Gipuzkoako Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
14
Aragoiko Federazioa 3. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
14
Nafarroako Kirol Jokuak. 2. Krosseko Jardunaldia
San Adrian
Autonomikoa
web
14
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
14
Arabar Federazioko Kontrola
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
14
I Control de Invierno FCA-2012
-
Santander
Autonomikoa
web
15
Araitz Betelu VII. Herri Lasterketa
Betelu
Herrikoia
web
21
Euskadiko Taldekako Kopa
-
Donostia
Autonomikoa
web
21
Pistan Neguko Kirol Jokuetako 6. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
21
Kontroleko Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
21
Pista Estalian Aragoiko Promesa Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
21
Benjamin-Alebin NKJ 3. Jardunaldia (Erribera)
Kaskante
Autonomikoa
web
21
Junior XXII. Taldekako Kopa.“Antonio Ferrer Saria”
-
Valencia
Nazionala
web
21
FCA 2012. Neguko II. Kontrola
-
Santander
Autonomikoa
web
21
XXVI Antequerako Milia
Antekera
Herrikoia
web
22
Juan Muguerza LXIX. Kross Memoriala
Elgoibar
Nazioartekoa I
web
22
Jesus Luis Alós XXXV. Kross Memoriala
Huesca
Nazionala
web
22
Espainiako Beteranoentzako Maratoiko Txapelketa
Las Palmas
Nazionala
web
22
Beteranoen Krosseko Nafarroako Txapelketa
Altsasu
Autonomikoa
web
22
NKJ 3. Krosseko Jardunaldia - Taldekako Finala
Altsasu
Autonomikoa
web
22
Txabalinako Gipuzkoako Txapelketa
-
Eibar
Autonomikoa
web
28
Parte Hartze Libreko Probak D
-
Donostia
Autonomikoa
web
28
Pista Estalian Taldekako Kopa
Valencia
Nazionala
web
28
NKJ Pistan Kadete-Jubenil 1. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
28
Mailuko Gipuzkoako Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
28
FCA 2012. Neguko III. Kontrola
-
Santander
Autonomikoa
web
28
Kataluinar Federazioa Kontrol Absolutua
-
Sabadell
Autonomikoa
web
28/29
Konbinatuetako Aragoiko Txapelketa + Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
29
Euskadiko Kross Txapelketa
Lasarte
Nazioartekoa I
web
29
Azkoien-Faltzes 10 Milia
Azkoien
Herrikoia
web
29
Idiazabalgo XXXII. Herri Krossa
Idiazabal
Herrikoia
web
29
Criterium de Llançaments d´Hivern
-
Barcelona
Autonomikoa
web
29
Kataluinar Federazioa Kontrol Absolutua
-
Sabadell
Autonomikoa
web
Otsaila 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3
Intec-Zoiti Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
4
Pista Estalian CAI Zaragoza Sari Nagusia
-
Zaragoza
Nazionala
web
4
Pista Estalian Errioxar Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
4
San Blas VIII. Lasterketa
Lodosa
Herrikoia
web
4
Arabar Federazioko Kontrola
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
4
XVIII. Katabriako Neguko Txapelketa
-
Santander
Autonomikoa
web
4
Jaurtiketako RFEAko Kontrola
-
Leon
Nazionala
web
4/5
Gipuzkoako txapelketa Absolutoa
-
Donostia
Autonomikoa
web
5
Kross Motza ta Beteranoen Euskadiko Txapelketa
Lazkao
Autonomikoa
web
5
NKJ 4. Krosseko Jardunaldia - Taldekako Finala
Tutera
Autonomikoa
web
5
Kross Luzeko Nafarroako Txapelketa
Tutera
Autonomikoa
web
11
Pista Estalian Kad-Jub-Jun Euskadiko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
11
Kontroleko Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
11
NKJ Pistan Kadete-Jubenil 2. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
11
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Bilbo
Autonomikoa
web
11
Pista Estalian Komunitateen Arteko Bilera (Kad-Jub)
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
11/12
Pista Estalian Promesa Txapelketa
-
Antekera
Nazionala
web
12
P.E. Kad-Jub-Jun Euskadiko Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
12
Espainiako Taldekako Beteranoen Txapelketa
Elda
Nazionala
web
12
Aragoiko Beteranoen Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
12
Diskoko Gipuzkoako Txapelketa
-
Eibar
Autonomikoa
web
12
28. San Hilario Krosa
Donostia
Herrikoia
web
18
NKJ Pistan Infantil 1. Jardunaldia
Iruñea
Autonomikoa
web
18
NKJ Benj-Alebin 1. Banaka Jard. (Iruñerria)
Burlata
Autonomikoa
web
18
Pista Estaliko Nafarroa eta Aragoiko Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
18
Jaurtiketa Luzeen Neguko Kriteriuma
-
Iruñea
Autonomikoa
web
18
Errioxako Konbinatutako Haur Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
18/19
Pista Estalian Euskadiko Txapelketa (Abs+Bet)
-
Donostia
Autonomikoa
web
19
Espainiako Taldekako Kross Txapelketa
Oropesa de Mar
Nazionala
web
19
NKJ Pistan Kadete-Jubenil 3. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
19
Kataluniako Beteranoen Txapelketa
-
Sabadell
Autonomikoa
web
25
Pista Estalian Aragoiko Jubenil Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
25
NKJ 5. Krosseko Jardunaldia - Banakako Finala
Lizarra
Autonomikoa
web
25
VI. Sagarlasterra
Hernani
Herrikoia
web
25
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
25
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Donostia
Autonomikoa
web
25/26
Jaurtiketa Luzeen Euskadiko Txapelketa
-
Bilbo
Autonomikoa
web
25/26
Pista Estalian Espainiako Txapelketa
-
Sabadell
Nazionala
web
26
Tuterako III Maratoi Erdia
Tutera
Herrikoia
web
26
VI. Sahara-Krossa. Salem Hach Embarek Memoriala
Ormaiztegi
Herrikoia
web
Martxoa 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3
Pista Estalian Aragoiko Junior Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
3
NKJ Pistan Kadete-Jubenil 4. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
3
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
3
Benjamin-Alebin NKJ 4. Jardunaldia (Erribera)
Tutera
Autonomikoa
web
3
Jaurtiketako Nazioarteko Bilera
-
Val de Reuil
Nazioartekoa I
web
3/4
Espainiako Pista Estalian Jubenil Txapelketa
-
Valencia
Nazionala
web
4
Espainiako Kross Txapelketa
Xixon
Nazionala
web
4
Donejakue Bideko VI. Maratoi Erdia
Najera
Herrikoia
web
9/11
Pista Estalian Munduko Txapelketa
-
Estambul
IAAF
web
10
NKJ Pistan Infantil 2. Jardunaldia
Iruñea
Autonomikoa
web
10
Laredo Hiriko 10 Km
Laredo
Nazionala
web
10
Jaurtiketa Luzeko II. Neguko Espainiako Txapelketa
-
Aguilas
Nazionala
web
10/11
Espainiako Pista Estalian Beteranoen Txapelketa
-
Zaragoza
Nazionala
web
10/11
Pista Estalian Espainiako Junior Txapelketa
-
Donostia
Nazionala
web
10/11
Eskolar eta Unibertsitateko Espainiako Kross Txapelketa
A Coruña
Nazionala
web
17
Euskadiko FOndoko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
17
Fondoko eta Martxa Errioxar Txapelketa.
-
Logroño
Autonomikoa
web
17
NKJ Pistan Infantil 3. Jardunaldia
Iruñea
Autonomikoa
web
17
NKJ Benj-Alebin 2. Banaka Jard. (Iruñerria)
Burlata
Autonomikoa
web
17
V. Herri Milia - Emakumeen Nazioarteko Eguna
Amurrio
Herrikoia
web
17
Fondoko Kantabriako Pistan Txapelketa
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
17
5000 metroko Kontrol Proba
-
Iruñea
Autonomikoa
web
17
Errioxar K.K.J.J. Pistako 3. Jardunaldia
-
Logroño
Autonomikoa
web
17/18
Espainiako Pista Estalian Kadete Txapelketa
-
Oviedo
Nazionala
web
18
Enoturismo VII. Lasterketa
Aldeanueva de Ebro
Herrikoia
web
18
10000 Junior ta Promesa EspainiakoTxapelketa
-
Zaragoza
Nazionala
web
18
XXIV. Lekunberriko Legoa. Txikito de Arruiz Memoriala
Lekunberri
Herrikoia
web
18
Udaberriko X. Lasterketa
Donostia
Autonomikoa
web
23
Diskoko PLP
-
Eibar
Autonomikoa
web
24
NKJ Pistan Kadete-Jubenil 5. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
24
Muthiko Alaiak II. Herri Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
24
5000 metroko Neskentzako Kontrol Proba
-
Iruñea
Autonomikoa
web
24
Kantabriako Fondoko Txapelketa. 2. Jard.
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
24
Errioxar K.K.J.J. Pistako 4. Jardunaldia
-
Logroño
Autonomikoa
web
25
Bilboko VII. Nazioarteko Milia
Bilbo
Nazioartekoa I
web
25
Sabinanigoko XXXVI. Erdi Maratoia
Sabiñanigo
Autonomikoa
web
25
Azkoiengo XXII. Udaberriko Herri Lasterketa
Azkoien
Herrikoia
web
25
Lantziegoko VII. Herri Lasterketa
Lantziego
Herrikoia
web
31
Espainiako 10 Km Rutan Txapelketa
Castellon
Nazionala
web
31
NKJ Pistan Infantil 4. Jardunaldia
Iruñea
Autonomikoa
web
31
NKJ Benj-Alebin 3. Banaka Jard. (Iruñerria)
Burlata
Autonomikoa
web
31
XIX. Azkoitia-Azpeitia Maratoi Erdia
Azkoitia
Nazionala
web
31
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
31
Errioxar K.K.J.J. Pistako 5. Jardunaldia
-
Logroño
Autonomikoa
web
Apirila 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Iurretako XXXII. Hiri Froga
Iurreta
Nazionala
web
1
XXXIII. Etxauriko Krossa
Etxauri
Autonomikoa
1
Zuiako VIII. Herri Lasterketa
Murgia
Herrikoia
web
3/8
Munduko Pista Estalian Beteranoen Txapelketa
-
Jyvaskyla
Nazioartekoa I
web
9
La Ermita del Yugo Igoera XVII. Krossa
Muskaria
Autonomikoa
web
14
NKJ Pistan Kadete-Jubenil 6. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
14
Faltzes Hiriko XXIV. Krossa
Faltzes
Herrikoia
web
14
Aragoiko Fed. 1. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
14
CA Monzon Kontrola
-
Monzon
Autonomikoa
web
14
Martxeko 21. Nazioarteko Sari Nagusia
Rio Maior
IAAF
web
15
Lizarra-Aiegi V. Itzulia
Lizarra
Autonomikoa
web
15
VIII. Berako Mendi Maratoi Erdia
Bera
Herrikoia
web
15
Etorbideako XIV. Herri Lasterketa
Gasteiz
Herrikoia
web
21
Gizonezko Euskadiko 1. Mailako Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
21
Neskeentzako Euskadiko Taldekako Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
21
Gizonezko Euskadiko Taldekako
-
Durango
Autonomikoa
web
21
NKJ Pistan Kadete-Jubenil 7. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
21
Kontroleko Probak
Logroño
Autonomikoa
web
21
XXXIV. Leitzako Herri Krossa
Leitza
Herrikoia
web
21
XVII Trofeu Atlètic Nou Barris
-
Barcelona
Autonomikoa
web
22
Hiru-Herri XXIII. Herri Lasterketa
Burlata
Autonomikoa
web
28
NKJ Pistan Infantil 5. Jardunaldia
Iruñea
Autonomikoa
web
28
Benjamin-Alebin NKJ 5. Jardunaldia (Erribera)
Kaskante
Autonomikoa
web
28
Gizonezkoen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa.1. Jard
-
Barcelona
Nazionala
web
28
Emakumeen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa. 1. Jard
-
Barcelona
Nazionala
web
28
J.J. Esparza XXXIV. Kros Memoriala
Iruña
Herrikoia
web
29
Baratzako Hiriko IV. Herri Lasterketa
Calahorra
Herrikoia
web
29
Donejakue Bidea XIX. Lasterketa
Zizur Nagusia
Herrikoia
web
29
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
29
XXXII. Mejanako Bira
Tutera
Herrikoia
web
29
Hesiko Kantabriako Txapelketa
-
Santander
Autonomikoa
web
29
Espainiako Gizonezko Taldekako 1. Mailako Txapelketa
-
Donostia
Nazionala
web
29
Espainiako Gizonezko Taldekako 1. Mailako Txapelketa
-
Sabadell
Nazionala
web
Maiatza 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
El Charco XXVI. Herri Lasterketa
Antsoain
Autonomikoa
web
1
XIX. Ermitara Igoera
Ribaforada
Autonomikoa
web
1
Zoiti-AAF Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
1
XVIII. Maiatzaren Lehena Atletismoko Bilera
-
Valladolid
Autonomikoa
web
5
Jubenil-Junior Euskadiko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
5
NKJ Pistan Kadete-Jubenil 8. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
5
Kontroleko Probak
Logroño
Autonomikoa
web
5
Aragoiko Jubenil Txapelketa
-
Monzon
Autonomikoa
web
5
A NAF Kontrola + Eskakizun Probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
5
Parte Hartzeko Libreko Probak. A Programa
-
Getxo
Autonomikoa
web
5/6
Atletismoko Espainiako LX. Unibersitateko Txapelketa
-
Salamanca
Nazionala
web
6
Elomendi X-treme Maratoi Erdia
Elo
Herrikoia
web
6
XXVII. Lanzeluze Krossa. Berriozar 2012
Berriozar
Herrikoia
web
6
2012 Ruanda VI. Elkartasun Lasterketa Herrikoia
Mutiloa Beiti
Herrikoia
web
6
Martin Fiz Nazioarteko Maratoia
Gasteiz
Nazionala
web
9
Trofeo San Isidro 'Memorial Paco Sanchez'
-
Nerja
Autonomikoa
web
12
NKJ. Kadete.Jubenil Banakako Finalak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
12
NKJ Benj-Alebin 2. Taldeka Jard. (Iruñerria)
Burlata
Autonomikoa
web
12
Gipuzkoako Kad-Jub-Jun-Bet Txapelketa + PLP
-
Tolosa
Autonomikoa
web
12
Valladolid Hiriko XXII. Nazioarteko Bilera. Ana Perez Saria
-
Valladolid
Nazioartekoa I
web
12
Aragoiko Federazioko Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
12
Aragoiko Federazioko Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
12
RFEA-CEARD Jaurtiketako Kontrola
-
Leon
Nazionala
web
12/13
Errioxako Taldekako Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
13
Arabako Txapelketa (1. Jardunaldia)
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
13
Beheko Erriberako XIV. Herri Lasterketa
Ribabellosa
Herrikoia
web
13
Iruña Hiriko XXXI. Maratoi Erdia
Iruñea
Autonomikoa
web
13
Gipuzkoako Kad-Jub-Jun-Bet Txapelketa + PLP
-
Donostia
Autonomikoa
web
19
NKJ Pistan Infantil 6. Jardunaldia
Iruñea
Autonomikoa
web
19
Axular V. Herri Lasterketa
Burlata
Herrikoia
web
19
Urdazubi Kontrabandisten Lasterketa
Urdazubi
Herrikoia
web
19
Gizonezkoen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa.2. Jard
-
Burgos
Nazionala
web
19
Emakumeen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa. 1. Jard
-
Iruñea
Nazionala
web
19
Kaskanteko XII. Krosa. Romeroko Parkera Igoera
Kaskante
Herrikoia
web
19/20
Aragoiko Proba Konbinatutako Txapelketa
Huesca
Autonomikoa
web
20
Sartagudako IV. Lasterketa Turistikoa
Sartaguda
Herrikoia
web
20
Donostiako XII. Erdi Maratoia
Donostia
Autonomikoa
web
20
Kanpezuko VIII. Herri Lasterketa
Kanpezu
Herrikoia
web
20
Iruritako Herri Lasterketa
Irurita
Herrikoia
20
Espainiako Gizonezko Taldekako 1. Mailako Txapelketa
-
Durango
Nazionala
web
23
Aragoiko Atletismo III. Saria
Zaragoza
Autonomikoa
web
24
Pistan 1. Kontrola (Miranda)
-
Miranda de Ebro
Autonomikoa
web
25
Parte Hartzeko Libreko Probak. B Programa
-
Basauri
Autonomikoa
web
25
FAMeko Kontrola
-
Tres Cantos
Autonomikoa
web
25/27
Federazio Artean Espainiako Jubenil Txapelketa
-
Zaragoza
Nazionala
web
26
Espainiako Maratoi Erdiko Beteranoen Txapelketa
Cangas de Onis
Nazionala
web
26
NKJ. Pistan Infantil Banakako Finala
Iruñea
Autonomikoa
web
26
NKJ Benj-Alebin 1. Taldeka Jard. (Iruñerria)
Burlata
Autonomikoa
web
26
XV. Iturberotik Krossa
Ilunberri
Herrikoia
26
Arabako Txapelketa (2. Jardunaldia)
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
26
XII. Los Corrales Sari Nagusia
-
Los Corrales de Buelna
Nazionala
web
26
Gipuzkoako Kad-Jub-Jun-Bet Txapelketa + PLP
-
Arrasate
Autonomikoa
web
26
Haurren Mailako Komunitateen Arteko Bilera
-
Soria
Autonomikoa
web
26
Barañaingo Eguna Krossa
Barañain
Herrikoia
26
Kontrol DMA
-
Malaga
Autonomikoa
web
26
Mailuko Jardunaldia FAM
-
Madril
Autonomikoa
web
27
Errioxako XXI. Maratoi Erdia
Logroño
Autonomikoa
web
27
Arabako Biltzar Nagusiak XI. Herri Lasterketa
Lagran
Herrikoia
web
27
B NAF Kontrola + Eskakizun Probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
27
Ezkaba Trail
Antsoain
Herrikoia
web
27
Goizuetako Krosa
Goizueta
Herrikoia
web
Ekaina 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1/3
Federazio Artean Espainiako Kadete Txapelketa
-
Zaragoza
Nazionala
web
2
NKJ. Konbinatutako Infantil-Jubenil Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
2
NKJ Benj-Alebin - Finaletako Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
2
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
2
Aitzkozar VIII. Herri Krossa
Bakaiku
Herrikoia
web
2
Gizonezkoen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa. Titiuloaren Bila
-
Tres Cantos
Nazionala
web
2
Emakumeen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa. Egonaldiaren Bila
-
Valladolid
Nazionala
web
2
Espainiako Gizonezko Taldekako 1. Mailako Txapelketa - Egonaldia
-
Eibar
Nazionala
web
2
DMA Kontrola
-
Malaga
Autonomikoa
web
2/3
Errioxar Txapelketa Absolutua
-
Logroño
Autonomikoa
web
3
Armentia Ikastolako VII. Herri Lasterketa
Armentia
Herrikoia
web
3
10000 metroko Europako Kopa
-
Bilbo
European Athletics
web
3
Bilbo Hiriko Nazioarteko XII. Atletismo Bilera
-
Bilbo
Nazioartekoa I
web
7
VIII. Atletismo Meetin Iberoamerikarra
-
Huelva
Nazioartekoa I
web
7
Pistan 1. Kontrola (Miranda)
-
Miranda de Ebro
Autonomikoa
web
8
Parte Hartzeko Libreko Probak. C Programa
-
Durango
Autonomikoa
web
8
Parte Hartzeko Libreko Probak. Jaurtiketak
-
Bilbo
Autonomikoa
web
8/10
Iberoamerikar XV. Txapelketa
Maracay
Nazioartekoa I
web
9
NKJ. Konbinatutako Kadete Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
9
Aragoiko Junior Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
9
Gipuzkoako Txapelketa Absolutua 1. Jardunaldia
-
Ordizia
Autonomikoa
web
9
Nafarroako Txapelketa Absolutua. 1. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
9
XXVII. Silvia Mazon Memoriala
-
Xixon
Nazionala
web
9
Anue Harana IV. Herri Krossa
Olague
Herrikoia
web
9
X. Oñatiko Lasterketa
Oñati
Nazionala
web
9/10
Errioxako Taldekako Junior Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
9/10
XIV Basauriko Probak
-
Basauri
Nazioartekoa I
web
10
Gipuzkoako Txapelketa Absolutua 2. Jardunaldia
-
Donostia
Autonomikoa
web
10
Uraren Herri Krosa. Mendillorrirako 6. Igoera
Atarrabia
Herrikoia
web
10
IX: Lakuntza-Aralar Mendi Lasterketa
Lakuntza
Herrikoia
web
10
Emakumearen Lasterketa
Gasteiz
Herrikoia
web
10
Campionat de Catalunya Veterans a l'Aire Lliure
-
Calella
Autonomikoa
web
11
PLP Jaurtiketak
-
Eibar
Autonomikoa
web
12
Salamanca Hiriko XV. Nazioarteko Saria
-
Salamanca
Nazioartekoa I
web
13
Aragoiko Fed. Kontrola + Pertika (RFEA)
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
14
Pistan 3. Kontrola (Miranda)
-
Miranda de Ebro
Autonomikoa
web
15
Zoiti-AAF Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
16
Espainiako Federazioetako Txapelketa
-
Barcelona
Nazionala
web
16
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
16
Lizoain-Arriasgoitiko X. Herri Lasterketa
Lizoain
Herrikoia
16
Kaskante Hiriko II. Atletismoko Mitina
Kaskante
Herrikoia
web
16/17
Proba Konbinatuetako Euskadiko Txapelketa + PLP
-
Donostia
Autonomikoa
web
16/17
Kad-Jub-Jun Bizkaiko Txapelketa + PLP
-
Basauri
Autonomikoa
web
17
Quel Hiriko III. Lasterketa
Quel
Herrikoia
web
17
VII. Araiakrosa
Araia
Herrikoia
web
17
Aldapa Peñako V. Herri Krosa
Iruña
Herrikoia
17
Andaluciako Beteranoen Txapelketa
-
Kordoba
Autonomikoa
web
17
Kantabriako Beteranoen Txapelketa
-
Santander
Autonomikoa
web
20
Caceresko Diputazioaren XXV. Topaketa
-
Caceres
Nazionala
web
20
Zoiti-AAF Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
21
San Juan Xar III. Herri Krosa
Iruñea
Herrikoia
22
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
23
Euskadiko Kadete Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
23
Kontroleko Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
23
Beteranoen Aragoiko Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
23
Katalunyako Beteranoen VII. Mitina
-
Barcelona
Nazionala
web
23
Leuzemiaren Aurkako II. Lasterketa
Iruñea
Herrikoia
web
23
Virgen del Amparoko XXV. Krosa
Kastejon
Autonomikoa
web
23
A NAF Kontrola + Eskakizun Probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
23
LXV. Don Mateo Saria - Ernesto Bribian Memoriala
-
Monzon
Autonomikoa
web
23/24
Espainiako Junior Txapelketa
-
Aviles
Nazionala
web
24
Sotoko 10 Km
Azagra
Herrikoia
web
24
Basauriko Udala IV. Atletismo Topaketa
-
Basauri
Autonomikoa
24
Doeztebeko XXXIV Herri Krossa
Doneztebe
Herrikoia
24
I. Panueva Krossa
Tafalla
Herrikoia
web
27
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Tolosa
Autonomikoa
web
27/1
Europako Txapelketa
Helsinki
European Athletics
web
29
Anaitasuna Elkartearen Gau Krosa
Iruñea
Herrikoia
web
29/1
Beteranoen Zerupeko Espainiako Txapelketa
-
Aguilas
Nazionala
web
30
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
30
Aragoiko Txapelketa Absolutua
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
30
Nafarroako Txapelketa Absolutua. 2. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
30
Palentzia Udalaren VII. Atletismo Sari Nagusia
-
Palencia
Nazionala
web
30
Arrieroko I. Krosa
Eulate
Herrikoia
web
30
Kantabriako Erreleboko Txapelketa eta Kontrola
-
Santander
Autonomikoa
web
30/1
Espainiako XI. Kadete Txapelketa
-
Castellon
Nazionala
web
30/1
Bizkaiko Txapelketa Absolutua
-
Basauri
Autonomikoa
web
Uztaila 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Entzierroaren Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
1
Camille-Extreme 2012
Izaba
Herrikoia
web
4
B NAF Kontrola + Eskakizun Probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
4
FAA-Zoiti Gau Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
5
Ezohiko kontrola - Malaga
-
Malaga
Autonomikoa
web
6
Parte Hartzeko Libreko Probak. Jaurtiketak
-
Eibar
Autonomikoa
web
7
Madrilgo Mitina 2012
-
Madril
IAAF
web
7
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Tolosa
Autonomikoa
web
7
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
7/8
Espainiako Jubenil Txapelketa
-
Aranjuez
Nazionala
web
8
Mataro Hiriko XVII. Mitina
-
Mataro
Nazionala
web
8
Beteranoen Euskadiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
10/15
Munduko Junior Txapelketa
-
Barcelona
IAAF
web
11
Kantabriako Txapelketa Absolutua. 1. Jardunaldia
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
11
Aragoiko Federazioko Kontrola
Zaragoza
Autonomikoa
web
14/15
Euskadiko Txapelketa Absolutua
-
Durango
Autonomikoa
web
18
Kantabriako Txapelketa Absolutua. 2. Jardunaldia
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
21
Diputazio IV Sari Nagusia
-
Gasteiz
Nazionala
web
21
Durango-Uria VI. Atletismo Kriteriuma
-
Durango
Nazionala
web
21
Gazteriaren II. Entzierroearen Lasterketa
San Adrian
Herrikoia
web
21
Control RFEA-CEARD Leon de Lanzamientos
-
Leon
Nazionala
web
21/22
Espainiako Promesa Txapelketa
-
Toledo
Nazionala
web
25
Kantabriako Txapelketa Absolutua. 3. Jardunaldia
-
Santander
Autonomikoa
web
28
Avila Hiriko XV. Sari Nagusia
-
Avila
Nazionala
web
29
Leringo Herritik Bira
Lerin
Herrikoia
web
Abuztua 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Asturiar Federazioaren Kontrola
-
Oviedo
Autonomikoa
web
3/12
Joku Olinpikoak
Londres
IAAF
web
4
Cuesta p'arriba del Pilon III. Herri Krosa
Faltzes
Herrikoia
8
Asturias-Kantabria II. Kontrola
-
Santander
Autonomikoa
web
10
Agoitzeko Herri Lasterketa. XIV. Kostrada Krosa
Agoitz
Herrikoia
web
11
Nafarroako Fed. Kontrola
-
Iruñea
Autonomikoa
web
12
Virgen de la Asuncion XVIII. Krossa
Murtxante
Autonomikoa
web
13
Unai MIlia
Tafalla
Herrikoia
web
14
San Ireneo XXVI. Krosa
Baltierra
Autonomikoa
web
16/25
Europako Beteranoen Txapelketa
-
Zittau/Bogatynia/Hradek
Nazioartekoa I
web
19
Bartolome Deunaren Joia
Ribaforada
Autonomikoa
web
24
Calahorra Hiriko XXX. Lasterketa
Calahorra
Herrikoia
web
25/26
Espainiako Txapelketa Absolutua
-
Iruñea
Nazionala
web
26
Herri Krosa Eugi 2012
Eugi
Herrikoia
web
26
Elkartasunako Maratoia 2012
Alesbes
Herrikoia
web
Iraila 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2
Koreia Hiriko XXXIII. Oinezko Lasterketa
Koreia
Autonomikoa
web
7
Muel VIII. Hiriko Milia
Muel
Nazionala
web
8
Zizur Nagusiko XIV. Hiri Milia
Zizur Nagusia
Autonomikoa
web
9
I. Arreko Krossa
Arre
Herrikoia
web
9
Ebroko Donejakue Bidea. 1. Aldia
Rincon de Soto
Herrikoia
web
15
San Miguel VIII. Hiri Krosa
Kortes
Autonomikoa
web
15
Laguardi Hiriko I. Herri Lasterketa
Laguardia
Herrikoia
web
16
Plazaolaren Bide Berdea VI. Maratoi Erdia
Leitza
Herrikoia
web
16
Milia Bidean Espainiako Txapelketa
O Barco
Nazionala
web
22
VIII. Ergoienako Bira
Unanu
Herrikoia
web
22
Maratoi Erdiko Espainiako Txapelketa
Tordesillas
Nazionala
web
22
Irungo Gau Herri Lasterketa
Irun
Herrikoia
web
22
VI. Getxoko Milia
Getxo
Nazionala
web
22
Euskara Bizi Nahi Dut Herri Lasterketa
Lizarra
Herrikoia
web
22
Euskara Bizi Nahi Dut Herri Lasterketa
Etxarri Aranatz
Herrikoia
web
22
Euskara Bizi Nahi Dut Herri Lasterketa
Bera
Herrikoia
web
23
Ebroko Donejakue Bidea. 2. Aldia
Alfaro
Herrikoia
web
23
UharteArakil-Beriain IV. Km Bertikala
Uharte Arakil
Autonomikoa
web
29
Atarrabia Gosearen Aurka Elkartasun Krossa
Atarrabia
Herrikoia
web
29
Olazti-Urbasa VI. Mendi Lasterketa
Olazti
Autonomikoa
web
29
XXV. Berangoko Nazioarteko Milia
Berango
Nazioartekoa I
web
29
Espainiako Taldekako Junior Txapelketa
-
Huesca
Nazionala
web
30
Noaingo XXIII. Herri Krossa
Noain
Herrikoia
web
30
XII. Josetxo Imaz Memoriala
Ordizia
Herrikoia
web
Urria 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
6
Zumaiako XVI. Zakila Bira
Zumaia
Herrikoia
web
6
XIV. Txingudi Korrika
Hendaia
Autonomikoa
web
7
XXXVII. Mendira Joan-Etorria
Etxarri Aranatz
Autonomikoa
web
7
Orreaga-Zubiri
Orreaga
Autonomikoa
web
14
Fontellasko XI. Hiri Krosa
Fontellas
Autonomikoa
web
14
Nafarroako Ardoko Ibilbideko Hamar Milia
Erriberri
Herrikoia
web
14
XXIII. 3 Hondartzetako Krossa
Donostia
Autonomikoa
web
14
Iruñea Hiriko 10 Km.
Iruñea
Herrikoia
web
20
Bilbao Night Marathon
Bilbo
Nazionala
web
20
IV Onddo Lasterketa
Altsasu
Herrikoia
web
20
Espainiako Taldekako Junior Txapelketa - Finala
-
Alcorcon
Nazionala
web
21
15 Km Donostiako Klasikoa
Donostia
Autonomikoa
web
21
Sarrigurengo II. 10 Km. Lasterketa
Sarriguren
Herrikoia
web
21
Andosilla Hiriko III. Herri Lasterketa
Andosilla
Herrikoia
web
21
Trazonicaren Bide Berdearen XIX. Herri Lasterketa
Tutera
Herrikoia
web
27
Lizuniagara XXXII. Igoera
Bera
Herrikoia
web
27
Berriozarko III. Hiri Milia
Berriozar
Herrikoia
28
Euskalherriko XV. Erdi Maratoia
Donibane Lohitzune
Nazionala
web
28
Lasarte Oria Bai! XVII Kros Herrikoia
Lasarte
Autonomikoa
web
28
Bularreko Minbiziaren Aurka I. Elkartasun Lasterketa
Iruñea
Herrikoia
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia