Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017 denboraldia
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Azaroa 2016
Lasterketaren izena
Herria
Maila
5
Iruñeko Harresiak IV. Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
5
NKJ. Neguko 1. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
5
Larramendiko Krosa
Tolosa
Herrikoia
web
6
NKJ Lehen Kroseko Jardunaldia
Sarriguren
Autonomikoa
web
12
Zerupeko Lehiaketak PLP
-
Tolosa
Autonomikoa
web
12
NKJ. Neguko 2. Jardunaldia
-
Tutera
Autonomikoa
web
13
Atapuercako XIII. Krosa
Atapuerca
IAAF
web
13
52. Behobia-Donostia
Behobia
Herrikoia
web
19
Martin Deuna I. Herri Lasterketa
Paternain
Herrikoia
web
19
Zerupeko Lehiaketak PLP
-
Ordizia
Autonomikoa
web
19
NKJ. Neguko 3. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
19
Arrieroko Krosa
Eulate
Herrikoia
web
19
Parte Hartzeko Libreko Probak - A
-
Getxo
Autonomikoa
web
19
Parte Hartzeko Libreko Probak - D Jaurtiketak
-
Getxo
Autonomikoa
web
19
NKJ. Erriberako Promozioko 1. Jardunaldia
Kaparrosu
Autonomikoa
web
20
AMIMET XXVIII. Herri Lasterketa
Tutera (Lourdes Auzoa)
Herrikoia
web
20
XXIII. Soriako Nazioarteko Krosa
Soria
Nazioartekoa I
web
20
Irun Hiriko Krosa
Irun
Autonomikoa
web
20
Vuelta al Plantio X. Krosa
San Adrian
Herrikoia
web
20
Genero Indarkeriaren Aurkako II. Elkartasun Lasterketa
Obanos
Herrikoia
web
20
V Maratón de Valencia. Trinidad Alfonso
Valencia
Nazioartekoa I
web
26
Zerupeko Lehiaketak PLP
-
Eibar
Autonomikoa
web
26
NKJ. Neguko 4. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
26
Parte Hartzeko Libreko Probak - C
-
Durango
Autonomikoa
web
26
Parte Hartzeko Libreko Probak - E Jaurtiketak
-
Durango
Autonomikoa
web
26
San Saturnino XXV. Herri Krosa
Artaxona
Herrikoia
web
26
Arabar Federazioko Kontrola
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
27
Errelebo Taldekako Kroseko Nafarroako Txapelketa
Tutera
Autonomikoa
web
27
Donostia San Sebastián Marathon + 1/2 + 10Km
Donostia
Nazionala
web
27
NKJ 2. Kroseko Jardunaldia
Tutera
Autonomikoa
web
Abendua 2016
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3
NKJ. Neguko 5. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
3
Parte Hartzeko Libreko Probak - B
-
Durango
Autonomikoa
web
3
Arabar Federazioko Kontrola
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
3
Aragoiko Fed. Kontrol Jubenila
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
4
LXIV. Ander Deunaren Krosa
Usansolo
Autonomikoa
web
4
Kros Motzeko Errioxar Txapelketa
Logroño
Autonomikoa
web
4
Erripagaina Urban Trail
Iruña
Herrikoia
web
7
Indiana Hoosier Open
-
Bloomington
Nazioartekoa I
web
8
Peñetako Krossa
Tafalla
Autonomikoa
web
8
Parte Hartzeko Libreko Probak - A
-
Donostia
Autonomikoa
web
8
XXXVI. A. Barricarte Oroimenez Lasterketa
Altsasu
Herrikoia
web
10
NKJ 3. Kroseko Jardunaldia
San Adrian
Autonomikoa
web
10
Arabar Federazioko Kontrola
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
11
Europako Krosseko Txapelketa
Chia
European Athletics
web
11
Esteribarko XII. Herri Lasterketa
Zubiri
Herrikoia
17
Parte Hartzeko Libreko Probak - B
-
Donostia
Autonomikoa
web
17
NKJ. Neguko 6. Jard. Jaurtiketa Luzeak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
17
Parte Hartzeko Libreko Probak - D Jaurtiketak
-
Durango
Autonomikoa
web
17
XVIII Denominaciones y Calidad Lasterketa
Mendavia
Herrikoia
web
17
Txantreako XXV. Herri Krosa
Txantrea
Herrikoia
web
17
Milia Rutan Txapelketa Errioxarra
Logroño
Autonomikoa
web
17
Azagra Hiriko VII. Milia
Azagra
Herrikoia
web
17
IV Malagako Unibertsitateko Eguberri Lasterketa
Malaga
Herrikoia
17
NKJ. Erriberako Promozioko 2. Jardunaldia
Koreia
Autonomikoa
web
18
Vitoria-Gasteizko 39. Maratoi Erdia
Gasteiz
Autonomikoa
web
18
Course du Bout de L'an
Baiona
Herrikoia
web
18
Beteranoen Ibilketako Espainiako Txapelketa
Getafe
Nazionala
web
23
Parte Hartzeko Libreko Probak - C
-
Donostia
Autonomikoa
web
24
II. Baleko Krosa
Oteiza
Herrikoia
web
26
IV Artikako San Silbestre. Nereari Laguntzen
Artika
Herrikoia
web
26
Lodosa Hiriko XIV. Gabonetako Krosa
Lodosa
Herrikoia
28
Nerjako Gabonetako Kriteriuma
-
Nerja
Autonomikoa
web
30
Parte Hartzeko Libreko Probak - D
-
Donostia
Autonomikoa
web
31
III. Leitzan San Silbestre Lasterketa
Leitza
Herrikoia
web
31
Urte Zaharreko Lasterketa Burlada
Burlata
Herrikoia
web
31
XXXII. Leringo San Silbestre Lasterketa
Lerin
Herrikoia
web
31
Iruñeko San Silbestre Lasterketa 2016
Iruña
Autonomikoa
web
31
Eguesibarko Silbestre Deuna 2016
Olatz
Herrikoia
web
31
XVII. Erriberriko San Silvestre Herri Lasterketa
Erriberri
Herrikoia
web
31
Altsasuko XXXVIII. San Silbestre Lasterketa
Altsasu
Herrikoia
web
31
XXXVI Tuterako San SIlbestrea
Tutera
Autonomikoa
web
31
V. Lizarrako San Silbestrea
Lizarra
Autonomikoa
web
31
Vicarreko San Silbestrea 2016
Vicar
Herrikoia
web
31
Chipionako San Silbestre
Chipiona
Herrikoia
web
31
Cursa dels Nassos 2016
Bartzelona
Herrikoia
web
31
Villanua XVI. San Silbestre
Villanua
Herrikoia
web
Urtarrila 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
6
Sahararen Aldeko Errege Krosa
Gares
Herrikoia
web
7
P.Estalian Kad-Jub-Jun 3000eko Euskadiko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
7
Pista Estalian Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
7/8
P.E. Proba Konbinatuetako Euskadiko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
7/8
Pista Estalian Beteranoen Esukadiko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
8
Kros Motzeko Nafarroako Txapelketa + Kros Herrikoia
Burlata
Autonomikoa
web
8
LXIII. Zornotzako Nazioarteko Krosa
Zornoza
Nazioartekoa I
web
8
LXXXVI Gimnastica de Ulia Errege Krosa
Donostia
Nazioartekoa I
web
8
Larragako Erregeko XXIX Krosa
Larraga
Herrikoia
web
8
Euskadiko Federazioko 200 m. Kontrola
-
Donostia
Autonomikoa
web
14
I. Errelebo Taldekako Kroseko Espainiako Txapelketa
Santiponce
Nazionala
web
14
Euskadiko Taldekako Kopa
-
Donostia
Autonomikoa
web
14
NKJ. Neguko 7. Jardunaldia-SUSPENDITUTA
-
Iruñea
Autonomikoa
web
14
Parte Hartzeko Libreko Probak - A
-
Basauri
Autonomikoa
web
14
Neguko I. Kontrola
-
Santander
Autonomikoa
web
14
Pista Estalian Kontrol Absolutuko 4. Jardunaldia
-
Sabadell
Autonomikoa
web
14
Kentucky Invitational
-
Lexington
Nazioartekoa I
web
14/15
Pista Estalian Proba Konbinatuetako Aragoi Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
14/15
Kontroleko Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
15
Aragoiko Fed. P.E. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
15
XII. Araitz-Beteluko Krosa
Betelu
Herrikoia
web
15
Aiegiko III. Herri Lasterketa
Aiegi
Herrikoia
web
15
IV Alhaurin de la Torreko Maratoi Erdia eta Herri Lasterketa
Alhaurín de la Torre
Herrikoia
web
19
Pista Estalian A Kontrola. Pertika
-
Iruñea
Autonomikoa
web
20
2017 Gladsten Invitational
-
Bloomington
Nazioartekoa I
21
NKJ. Pista zerupeko 1. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
21
Parte Hartzeko Libreko Probak - E Jaurtiketak
-
Durango
Autonomikoa
web
21
Parte Hartzeko Libreko Probak - B
-
Bilbo
Autonomikoa
web
21
Pista Estalian Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
21
Neguko II. Kontrola
-
Santander
Autonomikoa
web
21
Burgoseko Txapelketa PE
-
Burgos
Autonomikoa
web
21
P.E. Andorrako Txapelketa Absolutua
-
Andorra
Nazionala
web
22
XL. Jesus Luis Alos Kros Memoriala
Huesca
Nazionala
web
22
LXXIV. Juan Muguerza Nazioarteko Krosa
Elgoibar
Nazioartekoa I
web
22
Parte Hartzeko Libreko Probak - E
-
Donostia
Autonomikoa
web
22
VII. Azkoien-Faltzes 10 miliak
Azkoien
Herrikoia
web
22
Pista Estalian Kontrol Absolutuko 6. Jardunaldia
-
Sabadell
Autonomikoa
web
22
RFEAko mediofondoko Kontrola
-
Sabadell
Nazionala
web
28
Pista Estalian Taldekako Kopa
-
Madril
Nazionala
web
28
Kad-Jub-Jun Gipuzkoako Txap. 1. Jard.
-
Donostia
Autonomikoa
web
28
NKJ. Pista zerupeko 2. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
28
Pista Estalian Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Donostia
Autonomikoa
web
28
Arabar Federazioko Kontrola
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
28
Kontroleko Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
28
Helsy-kilpailut
-
Helsinki
Nazionala
web
28/29
XXIII. Neguko Kantabriako Txapelketa
-
Santander
Autonomikoa
web
29
Kros Luzeko Nafarroako Txapelketa
Lizarra
Autonomikoa
web
29
LXII. Donostiako Nazioarteko Krosa
Lasarte
Nazioartekoa I
web
29
NKJ Kroseko Taldekako Finala
Lizarra
Autonomikoa
web
29
Idiazabalgo XXXVII. Herri Krosa
Idiazabal
Herrikoia
web
29
Jaurtiketako Probak
-
Eibar
Autonomikoa
web
Otsaila 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2
Pista Estalian Atletismoko Chamartin I. Saria
-
Madril
Nazionala
web
3/4
2017 Charlie Thomas Invitational
-
College Station (USA)
Nazionala
web
4
Zaragoza Hiriko Pista Estalian Saria
-
Zaragoza
Nazionala
web
4
Martxako Euskadiko Txapelketa
Portugalete
Autonomikoa
web
4
NKJ. Pista zerupeko 3. Jardunaldia
-
Tutera
Autonomikoa
web
4
Parte Hartzeko Libreko Probak - D Jaurtiketak
-
Bilbo
Autonomikoa
web
4
P.E. Txapelketa Errioxarra
-
Logroño
Autonomikoa
web
4
XIII. Blas Deunaren Krosa. P. Antonio Galilea Oroimenez
Lodosa
Herrikoia
4
PE Balentziar Txapelketa Absolutua
-
Valencia
Autonomikoa
web
4/5
Pista Estalian Euskadiko Txapelketa Absolutua
-
Donostia
Autonomikoa
web
5
Maratoi Erdiko Espainiako Txapelketa (Abs+Bet)
Granollers
Nazionala
web
5
Pista Estalian Nafarroako Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
5
Kros Luzeko Euakdiko Txapelketa
Sopuerta
Autonomikoa
web
5
PE. Txapelketa Kataluniarra
-
Sabadell
Autonomikoa
web
7
Catalunyako Nazioarteko Mitina
-
Sabadell
Nazioartekoa I
web
10
Valencia Hiriko Atletismoko Sari Nagusia
-
Valencia
Nazionala
web
11
NKJ. Pista zerupeko 4. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
11
Parte Hartzeko Libreko Probak - C
-
Getxo
Autonomikoa
web
11
Aragoiko Fed. P.E. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
11
IFAM Gent Indoor
-
Gante
Nazioartekoa I
web
11
Neguko III. Kontrola
-
Santander
Autonomikoa
web
11
Arabar Federazioko Kontrola
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
11/12
Pista Estalian Espainiako Promesa Txapelketa
-
Madril
Nazionala
web
11/12
Gipuzkoako Txapelketa Absolutua
-
Donostia
Autonomikoa
web
12
Beteranoen Kroseko Nafarroako Txapelketa
Kaskante
Autonomikoa
web
12
Kros Motzeko eta Beteranoen Euskadiko Txapelketa
Berriz
Autonomikoa
web
12
NKJ Banakako Kroseko Finala
Kaskante
Autonomikoa
web
12
Jaurtiketako Probak
-
Donostia
Autonomikoa
web
12
VIII. Estela Navascues Erdi Maratoia
Tutera
Herrikoia
web
12
Minbiziaren Aurka Umeen I. Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
12
Pista Estalian Kontrol Absolutuko 7. Jardunaldia
-
Sabadell
Autonomikoa
web
12
Pista Estalian Kontrol Absolutuko 8. Jardunaldia
-
Sabadell
Autonomikoa
web
18
Neguko Luzeko Jaurtiketako Nafarroako Txap.
-
Iruñea
Autonomikoa
web
18
Kad-Jub-Jun Gipuzkoako Txap. 2. Jard.
-
Donostia
Autonomikoa
web
18
NKJ. Pista zerupeko 5. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
18
Rincon de Sotoko Gau Lasterketa
Rincon de Soto
Herrikoia
web
18
Jaurtiketa Luzeko Euskadiko Txapelketa. 1. Jard.
-
Durango
Autonomikoa
web
18
Kad-Jub VI. Komunitateen arteko Bilera 2017
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
18
NKJ. Erriberako Promozioko 3. Jardunaldia
San Adrian
Autonomikoa
web
18
Tapsan Tonnit
-
Helsinki
Nazionala
18/19
Pista Estalian Espainiako Txapelketa
-
Salamanca
Nazionala
web
19
Maratoiko Espainiako Txapleketa
Castellon
Nazionala
web
19
Aragoiko Fed. P.E. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
19
XXXII. Altsasuko Krossa
Altsasu
Herrikoia
web
19
Jaurtiketa Luzeko Euskadiko Txapelketa. 2. Jard.
-
Getxo
Autonomikoa
web
19
Kontroleko Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
19
Andaluciako P.Estaliko Beteranoen Txapelketa
-
Antekera
Autonomikoa
web
24
Madril Hiriko Nazioarteko Bilera
-
Madril
Nazioartekoa I
web
24
American Indoor Championships
-
Birmingham (USA)
Nazionala
web
25
PE. Kad-Jub-Jun Euskadiko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
25
NKJ. Pista zerupeko 6. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
25
Pista Estaliko Kontrola
-
Logroño
Autonomikoa
web
25
PE. Aragoiko Jubenil Txapelketa
Zaragoza
Autonomikoa
web
25
Neguko IV. Kontrola
-
Santander
Autonomikoa
web
25/26
II. Haurrentzako Jaurtiketa Luzeko Espainiako Txap.
-
Leon
Nazionala
web
26
Kroseko Taldekako Espainako Txapelketa
Oropesa de Mar
Nazionala
web
26
Oibar Hiriko Maratoi Erdia
Oibar
Herrikoia
web
Martxoa 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3/5
Pista Estalian Europako Txapelketa
Belgrado
European Athletics
web
4
Jaurtiketa Luzeko Neguko Espainiako Txapelketa
-
Montijo
Nazionala
web
4
Cto. de España de Marcha en Ruta
Valverde
Nazionala
web
4
Neguko V. Kontrola
-
Santander
Autonomikoa
web
4
NKJ. Pista zerupeko 7. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
4
PE Jubenil-Kadete-Beteranoentzako Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
4
NKJ. Erriberako Promozioko 4. Jardunaldia
Kaskante
Autonomikoa
web
4/5
Pista Estalian Junior Espainiako Txapelketa
-
Valencia
Nazionala
web
4/5
Helsy Hallikilpailut. 2. jard
-
Helsinki
Nazionala
5
Galar Trail 2017
Arlegi
Herrikoia
web
5
28. Lilaton
Donostia
Herrikoia
web
5
Donejakue Bideko XI. Maratoi Erdia
Najera
Herrikoia
web
10/12
Pista Estalian Beteranoen Espainiako Txapelketa
-
Madril
Nazionala
web
11
NKJ. Pista zerupeko 8. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
11
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Bilbo
Autonomikoa
web
11/12
Pista Estalian Espainiako Jubenil Txapelketa
-
Sabadell
Nazionala
web
11/12
17. Jaurtiketako Europako Kopa
-
Las Palmas
European Athletics
web
12
Kroseko Espainiako Txapelketa
Xixon
Nazionala
web
12
Enoturismoko 12. Herri Lasterketa
Aldeanueva de Ebro
Herrikoia
web
17
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
18
Laredo Hiriko XV. 10 Km.
Laredo
Nazionala
web
18
NKJ. Pista zerupeko 9. Jardunaldia
-
Tutera
Autonomikoa
web
18
Iruñerriko Lehen Promozioko Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
18
Muthiko Alaiak Herri Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
18
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
18
Maantiejuoksu Cup
Vantaa (FIN)
Nazionala
web
18
Pistako Jardunaldia Eskolarra. Errioxa
-
Logroño
Autonomikoa
web
18/19
Pista Estalian Kadete Espainiako Txapelketa
-
Antekera
Nazionala
web
19
Beteranoentzako Espainiako Kroseko Txapelketa
Elda
Nazionala
web
19
XV. Udaberriko Lasterketa
Donostia
Autonomikoa
web
19/25
Pista Estalian Beteranoen Munduko Txapelketa
Daegu
Nazioartekoa I
web
24
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
25
NKJ. Pista zerupeko 10. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
25
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
25
NKJ. Erriberako Promozioko 5. Jardunaldia
Tutera
Autonomikoa
web
25
10000 eta Milia pistaneko Nafarroako Txapelketa
-
Iruñea
Autonomikoa
web
26
Munduko Kroseko Txapelketa
Kampala
IAAF
web
26
Sarrigurengo III. Elkartasun Lasterketa
Sarriguren
Herrikoia
web
26
Leringo Pinuak Krosa
Lerin
Herrikoia
web
26
Etxauriko Krosa
Etxauri
Herrikoia
web
26
Koreia Hiriko II.Lasterketa
Koreia
Herrikoia
web
26
CSDko Kroseko Espainiako Txapelketa (Kad+Jub)
Don Benito
Nazionala
web
Apirila 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
XI. Bilboko Nazioarteko Milia
Bilbo
Nazionala
web
1
Azkoitia-Azpeitia XXIV. Maratoi Erdia
Azkoitia
Nazionala
web
1
NKJ. Pista zerupeko 11. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
1
Iruñerriko 2. Promozioko Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
1
Ibilketata Fondoko Errioxar Txap + Jaurt. Kriteriuma
-
Logroño
Autonomikoa
web
1
Sportisimo Prague Half Marathon 2017
Praga
Nazioartekoa I
web
2
Donostiako Erdi Maratoia + 10 K
Donostia
Autonomikoa
web
2
Donejakue Bidea XXIV. Lasterketa
Zizur Nagusia
Autonomikoa
web
2
XXIX. Lekunberriko Legoa. Txikito de Arruiz Mem.
Lekunberri
Herrikoia
web
2
Territorio Visón Faltzes XXVIII. Krosa
Faltzes
Herrikoia
web
8
10000 eko Espainiako Txapelketa
-
Huelva
Nazionala
web
8
NKJ. Pista zerupeko 12. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
8
Emakumeen Lasterketa 2017 (Lasterketa Mixtoa)
Iruña
Herrikoia
web
8
Kodeseko Mendilerroaren VII. Traila
Kodes
Herrikoia
web
8
NKJ. Erriberako Promozioko 6. Jardunaldia
Kaskante
Autonomikoa
web
8
XXXIX. Leitzako Herri Krosa
Leitza
Herrikoia
web
8
Aragoiko Fed. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
8
3. Jardunaldia Eskolarra Errioxa
-
Logroño
Autonomikoa
web
8
Zuera Hiriko Ibilketa XIV. Sari Nagusia
Zuera
Autonomikoa
web
9
Berako XIII. Mendi Maratoi Erdia
Bera
Herrikoia
web
9
Ziudadelako V. Lasterketa
Iruñea
Herrikoia
web
9
Bailarako Kros Herrikoia
Irura
Herrikoia
web
14
XXII. Yugora Traila. Argedas 2017
Muskaria
Herrikoia
web
22
NKJ. kadete-Jubenil Taldekako Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
22
XXXIII. Guadalcacin Herri Lasterketa
Guadalcacin
Herrikoia
web
22/23
V. Kantabriako Liga (1. ta 2. Jard)
-
Santander
Autonomikoa
web
23
Hiru-Herri Herri Lasterketa
Uharte
Autonomikoa
web
23
Bizkaiko Jubenil-Junior Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
23
Almadiaren Herri Lasterketa
Burgi
Herrikoia
web
23
Calahorra Baratzako Hiriko IX. Herri Lasterketa
Calahorra
Autonomikoa
web
23
Mejanan XXXVII. Bira
Tutera
Herrikoia
web
23
Helsinki Spring Marathon
Helsinki
Nazioartekoa I
web
28
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
28
Zoiti A.T. Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
29
Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa
-
Barcelona
Nazionala
web
29
1. Mailako Taldekako Espainiako Txapelketa
-
Donostia
Nazionala
web
29
NKJ. Pista zerupeko 13. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
29
Iruñerriko 3. Promozioko Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
29
Euskadiko Fondoko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
29
Zerupean Kontrola
-
Logroño
Autonomikoa
web
29
Errrioxar Eskolar Jardunaldia- 2. Programa
-
Logroño
Autonomikoa
web
29
Gizonezkoen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa
-
Zaragoza
Nazionala
web
29/30
Proba Konbinatuetako Euskadiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
30
Nafarroako Sub-23 Txapelketa (1. Jard) + PLP
-
Iruñea
Autonomikoa
web
Maiatza 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
El Txarko XXXI. Herri Lasterketa
Antsoain
Herrikoia
web
1
Ibilketako Kantabriako Txapelketa
Santander
Autonomikoa
web
1
XXIX. Ermitara Igoera
Ribaforada
Autonomikoa
web
1
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Getxo
Autonomikoa
web
1
XXVIII Azkoiengo Udaberriko Lasterketa 2017
Azkoien
Herrikoia
web
3
Warwickshire County Open Graded Meeting
-
Leamington Spa
Autonomikoa
5
Zoiti A.T. Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
5/7
Unibertsitateen Artean Espainiako Txapelketa
-
Cartagena
Nazionala
web
6
Milia Rutan Espainiako Txapelketa
Puerto Lumbreras
Nazionala
web
6
Taldekako Euskadiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
6
2. Mailako Taldekako Euskadiko Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
6
NKJ. Infantil Taldekako Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
6
Promozioko Taldekako Finala. 1. Jard.
Burlata
Autonomikoa
web
6
Nafarroako Sub-23 Txapelketa (2. Jard) + PLP
-
Iruñea
Autonomikoa
web
6
Aragoiko Federazioaren Kontrola
Alcañiz
Autonomikoa
web
6
3. Final Eskolarra Errioxa
-
Logroño
Autonomikoa
web
6/7
Taldekako Txapelketa Errioxarra
-
Logroño
Autonomikoa
web
7
Beteranoen Euskadiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
7
Elomendi IX. Xtreme
Elo
Herrikoia
web
7
Ruanda-Aspace Elkartasun Lasterketa
Mutiloa Beiti
Herrikoia
web
12
San Isidro Saria
-
Nerja
Autonomikoa
13
NKJ. Lehen Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
13
Herri Atletismoko Mitin Nazionala
-
Madril
Autonomikoa
13
Ourense Termal Athletics Meeting
-
Ourense
Nazionala
web
13
Kad-Jub-Jun-Bet Gipuzkoako Txapelketa (1. Jard)
-
Donostia
Autonomikoa
web
13
Aragoiko Federazioaren Kontrola
-
Zuera
Autonomikoa
web
13
Erromeroko Parquera XVII. Igoera
Kaskante
Herrikoia
web
13
Arabako Txapelketa Absolutua (1. Jard)
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
13
Espainiako Junior Taldekako Txapelketa. Emakumeak
-
Alcorcon
Nazionala
web
13
Kantabriako Jubenil Txapelketa + FCA Kontrola
-
Santander
Autonomikoa
web
13
Helsinki City Run
Helsinki
Nazionala
13/14
Cto España Pent. de Lanz., Comb. y 10000. Veteranos
-
Logroño
Nazionala
web
13/14
Bizkaiko Txapelketa Absolutua
-
Durango
Autonomikoa
web
14
Iruña Hioriko Maratoi Erdia eta 10 K.
Iruña
Autonomikoa
web
14
Aioko II. Elkartasun Lasterketa
Aio
Herrikoia
web
14
Zerupeko Burgoseko Txapelketa
-
Burgos
Autonomikoa
web
14
Valentziako Federazioko Kontrola
-
Torrent
Autonomikoa
web
14
Martin Fiz Maratoia
Gasteiz
Nazionala
web
14
Kad-Jub-Jun-Bet Gipuzkoako Txapelketa (2. Jard)
-
Donostia
Autonomikoa
web
16
PLP. Txabalina eta Triplea
-
Eibar
Autonomikoa
web
17
SARAY alde Elkartasun Lasterketa
Iruñea
Herrikoia
web
20
Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa. 2. Jard.
-
Iruñea
Nazionala
web
20
1. Mailako Taldekako Espainiako Txapelketa. 2. Jard.
-
Alcorcon
Nazionala
web
20
NKJ. Osagarriko Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
20
Promozioko Taldekako Finala. 2. Jard.
Burlata
Autonomikoa
web
20
Ziordiako IV. Elkartasun Lasterketa
Ziordia
Herrikoia
web
20
XX. Iturberoko Krosa
Ilunberri
Herrikoia
web
20
X. Axular Herri Lasterketa
Burlata
Herrikoia
web
20
Arabako Txapelketa Absolutua (2. Jard)
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
20
M.A.O. Kontrola
-
Nerja
Autonomikoa
20
Gizonezkoen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa
-
Andujar
Nazionala
web
20
Gizonezkoen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa
-
Soria
Nazionala
web
20/21
Zerupean Kontrola
-
Logroño
Autonomikoa
web
21
10Km. Rutan Espainiako Txapelketa
Santander
Nazionala
web
21
XIX Meeting Basauriko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
25
Toukokuun Kisat
-
Helsinki
Nazionala
26
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
26
Tres Burgos-Tres Millas Herri Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
27
Jubeni-Junior Euskadiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
27
NKJ. Bigarren Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
27
Promozioko Banakako Finala
Burlata
Autonomikoa
web
27
XXVII Valladolid Hiriko Bilera. Ana Perez Saria
-
Valladolid
Nazionala
web
27
XXV. Palafrugell-Costa Brava Nazioarteko Mitina
-
Palafrugell
Nazioartekoa I
web
27
Barañain-Tsunza 2017 Lasterketa
Barañain
Herrikoia
web
27
XXXII. Lanzeluze Krosa
Berriozar
Herrikoia
web
27
Kantabriako Fed. Kontrola + Kantabria Kad-Jub Txap.
-
Santander
Autonomikoa
web
27
Aragoiko Federazioaren Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
27
IFAM Outdoor 2017
-
Oordegem
Nazioartekoa I
web
28
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
28
Pitillaseko Urmaelako V. Herri Krosa
Pitillas
Herrikoia
28
IX. Iruritako Herri Lasterketa
Irurita
Herrikoia
28
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
28
Kad-Jub Komunitateen arteko Bilera 2017
-
Soria
Autonomikoa
web
28
Camargoko Udala XIII. Milia
-
Camargo
Autonomikoa
web
31
Josep Campmany Kriteriuma. 1. Jardunaldia
-
Barcelona
Autonomikoa
web
31
Fraga Hiriko II. Mitina
-
Fraga
Autonomikoa
web
Ekaina 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Donostia
Autonomikoa
web
1
Burgoseko Deleg. Kontrola
-
Burgos
Autonomikoa
web
2
Fco. Ramon Higueras Memoriala
-
Andujar
European Athletics
web
3
Nafarroako Txapelketa Absolutua (1. Jard.)
-
Iruñea
Autonomikoa
web
3
Salamanca Hiriko XX. Nazioarteko Saria
-
Salamanca
Nazioartekoa I
web
3
Los Corrales de Buelna XVI. Sari Nagusia
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
3
Aragoiko Txapelketa Absolutua
-
Monzon
Autonomikoa
web
3
Andaluciako Beteranoen Txapelketa
-
Isla Cristina
Autonomikoa
web
3/4
Euskadiko Txapelketa Absolutua
-
Durango
Autonomikoa
web
3/4
NKJ. Proba Konbinatuak
-
Iruña
Autonomikoa
web
3/4
Errioxar Txapelketa Absolutua
-
Logroño
Autonomikoa
web
4
III. Paco Sanchez Vargas Mitina
-
Granada
Nazionala
web
4
Nalda eta Quelko Arana IX. Lasterketa
Quel
Herrikoia
web
4
Karis Telefon Games
-
Raasepori
Nazionala
9
Eliittikisat
-
Lahti
Nazionala
10
Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa. Gizonak. Finala
-
Burgos
Nazionala
web
10
1. Mailako Taldekako Espainiako Txapelketa. 3. Jard
-
Madril
Nazionala
web
10
Tutera Hiriko V. Gau 10 Km
Tutera
Autonomikoa
web
10
Durango Hiriko Beteranoen Atletismo Kriteriuma
-
Durango
Nazionala
10
Kad-Jub-Jun-Bet Gipuzkoako Txapelketa (3. Jard)
-
Donostia
Autonomikoa
web
10
XIII. Aitzkozar Herri Lasterketa
Iturmendi
Herrikoia
web
10
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
10
Lizoain-Arriasgoiti XV. Herri Lasterketa 2017
Lizoain
Herrikoia
10
Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa. Finala
-
Castellon
Nazionala
web
10
Laufnacht und Sparkassen Gala
-
Resenburg
Nazionala
web
10
III Control Absolut a Vinaròs
-
Vinaroz
Autonomikoa
web
11
2. Mailako Taldekako Espainiako Txapelketa
Leku batzuetan
Nazionala
web
11
Beteranoen Kantabriako Txapelketa 2017
-
Santander
Autonomikoa
web
11
Pedro eta Pablo Deunaren Atletismoko Saria
-
Burgos
Autonomikoa
web
11
Gazteluko Konkista 2017
Zangoza
Herrikoia
web
14
Iberoamerikar Mitina
-
Huelva
European Athletics
web
14
Parte Hartzeko Libreko Probak (GAF)
-
Donostia
Autonomikoa
web
14
Josep Campmany Kriteriumeko 3. Jardunaldia
-
Barcelona
Autonomikoa
web
14
Castelloneko Txapelketa Prob. Jub+Bet
-
Castellon
Autonomikoa
web
16
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Getxo
Autonomikoa
web
17
Federazioen Artean Espainiako Txapelketa
-
Ciudad Real
Nazionala
web
17
Taldekako Kadete eta Sub-19 Euskadiko Txapelketa
Durango
Autonomikoa
web
17
San Fermin Marathon
Iruña
Herrikoia
web
17
Jubenil-Beterano Aragoiko Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
17
Malagako Delegazioko VII. Kontrola
-
Malaga
Autonomikoa
web
17/18
Federazioen artean Kadete CSD Espainiako Txapelketa
-
Lorca
Nazionala
web
18
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
18
XII. Araia Krossa
Araia
Herrikoia
web
20
5 [K] Minbiziaren Aurka
Burlata
Herrikoia
web
23
Parte Hartzeko Libreko Probak (Jauziak + Eskaerak)
-
Durango
Autonomikoa
web
23/25
Beteranoentzako Espainiako Txapelketa
-
Elche
Nazionala
web
23/25
Europako Herrialdeka Txapelketa
-
Lille
European Athletics
web
24
Kadete Euskadiko Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
24
XVII. Bilbo Hiriko Nazioarteko Bilera
-
Bilbo
Nazioartekoa I
web
24
Zerupean Kontrola
-
Logroño
Autonomikoa
web
24
Kantabriako Fed. Kontrola
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
24
Junior-Promesa Aragoiko Txapelketa
Zaragoza
Autonomikoa
web
24
Amparoaren Amabirgina XXX. Krosa
Kastejon
Autonomikoa
web
24/25
Espainiako Jubenil Txapelketa
-
Getafe
Nazionala
web
25
Nafarroako Txapelketa Absolutua (2. Jard.)
-
Iruñea
Autonomikoa
web
25
Basauriko Udala Atletismo Topaketa
-
Basauri
Autonomikoa
25
Doneztebeko Herri Krosa
Doneztebe
Herrikoia
web
25
Noaingo XVII. Herri Krosa
Noain
Herrikoia
web
25
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
28
Caceresko Diputazioko XXX. Bilera
-
Plasencia
Nazionala
web
28
Parte Hartzeko Libreko Probak (GAF)
-
Ordizia
Autonomikoa
web
28
C.A.Monzon Kontrola
-
Monzon
Autonomikoa
web
28
Landauer Stabhochsprung-Meeting
-
Landau
Nazioartekoa I
web
28/29
Bartzelona Nazioarteko Mitina. OPEN Txapelketa Kataluniarra
-
Bartzelona
Nazioartekoa I
web
Uztaila 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Jose Antonio Peña Mitina. Ordizia Sari Nagusia
-
Ordizia
Nazionala
web
1
Nafarroako Txapelketa Absolutua. 3. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
1
Jubenil Kopa Iberiarra (Espainia-Portugal)
-
Avila
Nazioartekoa I
web
1
Meeting Gael
-
Carcasonne
Nazionala
web
1/2
Espainiako Promesa Txapelketa
-
Torrent
Nazionala
web
1/2
Espainiako Kadete Txapelketa
-
Murtzia
Nazionala
web
2
XXXIV. Entzierroaren Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
4
Castelloneko Diputazioko IV. Sari Nagusia
-
Castellon
Nazionala
web
5
Kantabriako Txapelketa. 1. Jardunaldia
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
5
Josep Campmany Kriteriumeko 5. Jardunaldia
-
Barcelona
Autonomikoa
web
8
Palentziako Udala XIII. Sari Nagusia
-
Palencia
Nazionala
web
8
20. Kortrijkse Guldensporenmeeting
-
Kortrijk
Nazioartekoa I
web
8
Taldekako Espainiako Beteranoen Txapelketa
-
Castellon
Nazionala
web
8/9
Espainiako Junior Txapelketa
-
Granollers
Nazionala
web
9
Brussels Grand Prix
-
Bruselas
Nazioartekoa I
web
12
Gipuzkoako Txapelketa Absolutua (1. Jard.)
-
Donostia
Autonomikoa
web
12
Kantabriako Txapelketa. 2. Jardunaldia
-
Santander
Autonomikoa
web
12
Zoiti A.T. Gau Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
12/16
Jubenil Munduko Txapelketa
Nairobi
IAAF
web
13/16
Europako Sub-23 Txapelketa
-
Bydgoszcz
European Athletics
web
14
2017 Madrilgo Mitina
-
Madril
IAAF
web
14
Gipuzkoako Txapelketa Absolutua (2. Jard.)
-
Donostia
Autonomikoa
web
15
Zerupean Kontrola
-
Logroño
Autonomikoa
web
15
Kantabriako Txapelketa. 3. Jardunaldia
-
Santander
Autonomikoa
web
15
Avila Hiriko XX. Sari Nagusia
-
Avila
Nazionala
web
15
Nafarroako Fed. Eskakizun Kontrola
-
Iruñea
Autonomikoa
web
20/23
Junior Europako Txapelketa
-
Grosseto
European Athletics
web
21
II. El Cuervo Milia
El Cuervo
Herrikoia
web
22/23
Espainiako Txapelketa Absolutua
-
Barcelona
Nazionala
web
23
XXII. Leringo Oinezko Lasterketa
Lerin
Herrikoia
web
27
III. Iruña Hiriko Mitina. J.L. Hernandez Oroimenez
-
Iruñea
Nazionala
web
27/6
Beteranoentzako Europako Txapelketa
-
Aarhus
Nazioartekoa I
web
29
Lagos de Costa Ballena XII. Krosa
Rota
Herrikoia
web
Abuztua 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
IV. Berako Gau Krosa
Bera
Herrikoia
web
4/13
Munduko Txapelketa
-
Londres
IAAF
web
6
Virgen de la Asuncion XXIII. Krosa
Murtxante
Autonomikoa
web
11
Kostradaren XIX. Lasterketa
Agoitz
Herrikoia
web
13
XXXIII. Artzaiko MIlia
Tafalla
Herrikoia
14
Ireneo Deunaren Herri Krosa
Baltierra
Herrikoia
web
18
Calahorra Hriko XXXV. Lasterketa
Calahorra
Herrikoia
web
20
Bartolome Deunaren XXIX. Joia
Ribaforada
Autonomikoa
web
20
Kontrabandisten Krosa
Sara
Herrikoia
web
22
Aldeanuevako 5. Entzierroaren Lasterketa
Aldeanueva de Ebro
Herrikoia
web
26
Agerra Kross Herrikoia
Bera
Herrikoia
27
Uharteko Krosa 2017
Uharte
Herrikoia
web
27
XXV. Eugiko Krosa. Urtegirik Bira
Eugi
Herrikoia
web
27
XXXIX Cursa Popular Festa Major de Ripollet
Ripollet
Herrikoia
web
Iraila 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3
Artikako II. Elkartasun Lasterketa
Artiberri
Herrikoia
web
3
Koreia Hiriko XXXVIII. Oinezko Lasterketa
Koreia
Herrikoia
web
3
Ursula Amabirgina XXVI. Krosa
Murillo el Fruto
Herrikoia
web
3
IV. Biana Hiriko 10K Lasterketa Herrikoia
Biana
Herrikoia
web
9
Delicias XXXIV. Milia
Zaragoza
Nazionala
web
9
5K Toro con Soga Running
Lodosa
Herrikoia
web
10
Arreko Kros. VI. Dorreari Itzulia
Arre
Herrikoia
web
10
). Ebroko Donejakue Bidea
Rincon de Soto
Herrikoia
web
16
Mikel Deuna XIII. Hiri Krosa
Kortes
Autonomikoa
web
17
Plazaola Natur Bideko Maratoia
Lekunberri
Herrikoia
web
23
XIII. Ergoienako Bira
Lizarraga Ergoiena
Herrikoia
23
Atarrabia Goseren Aurka VI. Lasterketa
Atarrabia
Herrikoia
web
23
Euskaraz Bizi Nahi dut Herri Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
23
Abel Anton XXXIV. Maratoi Erdia
Soria
Autonomikoa
web
24
9. Ebroko Donejakue Bidea
Alfaro
Herrikoia
web
30
XXX. Berangoko Nazioarteko Milia
Berango
Nazionala
web
30
4. Herri Krosa. Arrotxapearen Eguna
Iruñea
Herrikoia
web
30
VIII. Bihotzeko Herri Lasterketa
Madril
Herrikoia
web
Urria 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Orreaga-Zubiri Maratoi Erdia
Orreaga
Herrikoia
web
7
Nafarroako Ardoko Ibilbidea X Milia
Erriberri
Herrikoia
web
7
Kadete Espainiako Taldekako Txapelketa
-
Castellon
Nazionala
web
7
Autismoaren Aldeko 4. Elkartasun Haurren Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
8
Nafarroako Lasterketa Elkartasuna
Iruña
Herrikoia
web
8
Hiru Hondartzak XXVIII. Krosa
Donostia
Autonomikoa
web
8
Logroñoko 4. Nazioarteko Maratoia
Logroño
Nazioartekoa I
web
14
C.A. Iranzu V. Herri Lasterketa
Lizarra
Autonomikoa
web
14
X. Onddo Lasterketa
Altsasu
Herrikoia
web
15
15K Donostiako Klasika
Donostia
Autonomikoa
web
15
VIII. Andosilla Hiriko Elkartasun Lasterketa
Andosilla
Herrikoia
web
21
XXXVII. Lizuniagako Igoera
Bera
Herrikoia
web
22
XX. Donibane Lohitzune-Hondarribia Maratoi Erdia
Donibane Lohitzune
Autonomikoa
web
22
Zubiri-Iruña 2017
Zubiri
Herrikoia
web
22
Balentziako Maratoi Erdia
Valencia
IAAF
web
28
XVII. Sakanako Herri Lasterketa
Uharte Arakil
Herrikoia
web
29
Bularreko Minbiziaren Aurkako VI. Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
29
Tarazonica Bide Berdeko Herri Lasterketa 2017
Tarazona
Herrikoia
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia