Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia

   
    
Urria | Azaroa | Abendua | Urtarrila | Otsaila | Martxoa | Apirila | Maiatza | Ekaina | Uztaila | Abuztua | Iraila | Urria | Azaroa | Abendua
Urtarrila 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3 Pista estalita Pista Estalian Iraupengo Euskadiko Txapelketa - Probak Donostia Autonomikoa web
3/4 Pista estalita Proba Konbinatuetako Euskadiko Txapelketa - Probak Donostia Autonomikoa web
4 Pista estalita Pista Estalian Euskadiko Master Txapelketa - Probak Donostia Autonomikoa web
4 Pista estalita Aragoiko Fed. II. Kontrola - Probak Zaragoza Autonomikoa web
4 Pista estalita Control Absolut en Pista Coberta - Probak Sabadell Autonomikoa web
5 Krosa Zornotzako LXVI. Nazioarteko Krosa Zornoza Nazioarteko web
5 Asfaltoa XXXII. Larragako Erregeen Krosa Larraga Herrikoia web
5 Asfaltoa Azkoiengo Erregeko XL. Krosa Azkoien Herrikoia web
6 Asfaltoa VI. Sahararen Alde Erregeen Krosa Gares Herrikoia web
10 Pista estalita Control Absolut en pista coberta (4. Jard) - Probak Sabadell Autonomikoa web
11 Pista estalita Parte Hartzeko Libreko Probak. D - Probak Donostia Autonomikoa web
11 Pista Erriberako Promozioko 3. Jardunaldia Koreia Autonomikoa web
11 Pista Parte Hartzeko Libreko Probak. A Programa - Probak Basauri Autonomikoa web
11 Pista estalita Aragoiko Fed. Kontrola - Probak Zaragoza Autonomikoa web
11 Pista estalita Pista Estalian Arabako Txapelketa. 1. Jard. Gasteiz Autonomikoa web
12 Krosa Juan Muguerza LXXVII. Nazioarteko Krosa Elgoibar World Athletics web
12 Pista estalita II. LaLigaSports Cup - Probak Madril Nazionala web
12 Asfaltoa Araitz-Beteluko XV Krossa Betelu Herrikoia web
12 Pista estalita Aragoiko Fed. Kontrola - Probak Zaragoza Autonomikoa web
12 Asfaltoa 10K Valentzia Ibercaja 2020 Valencia Nazioarteko web
12 Pista estalita 2. FAMeko Kontrol Absolutua - Probak Madril Autonomikoa web
18 Pista estalita Parte Hartzeko Libreko Probak. E - Probak Donostia Autonomikoa web
18 Pista Kirol Jokuak. Jaurtiketa Luzeak (Sub16-18) - Probak Iruñea Autonomikoa web
18 Pista estalita Aragoiko Fed. V. Kontrola - Probak Zaragoza Autonomikoa web
18 Pista Txabalinako PLP - Probak Tolosa Autonomikoa web
18 Pista Errioxako Jaurtiketa Luzeko Neguko Txapelketa - Probak Logroño Autonomikoa web
19 Krosa Jesus Luis Alos Memoriala XLIII. Krosa Huesca Nazionala web
19 Krosa Kirol Jokuak. Kroseko Erreleboa Mixtoak Tutera Autonomikoa web
19 Krosa Challengerako balio du. 													  A													  Multzoa Errelebo Mixtoko Kroseko Nafarroako Txapelketa Tutera Autonomikoa web
19 Asfaltoa Montecillo Upeltegiak 3. Milia Fuenmayor Autonomikoa web
19 Pista estalita Control Absolut en pista coberta (6. Jard.) - Probak Sabadell Autonomikoa web
23 Pista estalita Eskakizun Pertikako Kontrola - Probak Iruñea Autonomikoa web
24 Pista estalita Valentzia Hiriko Sari Nagusia - Probak Valencia Nazionala web
25 Pista Jaurtiketa Luzeko Bizkaiko Txapelketa Getxo Autonomikoa web
25 Pista Diskoko PLP - Probak Tolosa Autonomikoa web
25 Pista Kontroleko Probak - Probak Logroño Autonomikoa web
25 Pista Kirol Jokuak. 1. Zerupeko Jardunaldia (Sub14) - Probak Burlata Autonomikoa web
25 Pista Kirol Jokuak. 2. Zerupeko Jardunaldia (Sub16-18) - Probak Iruñea Autonomikoa web
25 Pista estalita P.Estalian Kadete Taldekako Espainiako Txapelketa - Probak Zaragoza Nazionala web
26 Asfaltoa Ibilketa Rutako Nafarroako Txapelketa Iruña Autonomikoa web
26 Pista Parte Hartzeko Libreko Probak. B Programa - Probak Basauri Autonomikoa web
26 Asfaltoa XL. Idiazabalgo Herri Krosa 2020 Idiazabal Herrikoia web
26 Pista estalita Pista Estalian Aragoiko Txapelketa Absolutua - Probak Zaragoza Autonomikoa web
26 Asfaltoa X. Azkoien-Faltzes 10 Milia Azkoien Herrikoia web
30 Pista estalita Eskakizun Pertikako Kontrola - Probak Iruñea Autonomikoa web
Otsaila 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1 Pista estalita Pista Estalian Taldekako Espoainiako Txapelketa - Probak Valencia Nazionala web
1 Pista estalita Sub20-18-16 Gipuzkoako Txapelketa. 1. Jard. - Probak Donostia Autonomikoa web
1 Pista estalita Aragoiko Fed. 6. Kontrola - Probak Zaragoza Autonomikoa web
1 Pista estalita Pista Estalian Arabako Txapelketa. 2. Jard. - Probak Gasteiz Autonomikoa web
1 Pista Pista Estaliko Errioxar Txapelketa - Probak Logroño Autonomikoa web
1 Asfaltoa XVI. Blas Deuna. Pedro A. Galilea Mem. Lodosa Herrikoia
1 Krosa BUCS XC Championships Edimburgo Nazionala web
1/2 Pista Jaurtiketa Luzeko Euskadi ta Nafarroako Txapelketa - Probak Gasteiz Autonomikoa web
2 Krosa Kroseko Euskadiko Txapelketa Gernika Autonomikoa web
2 Krosa Kirol Jokuak. Kroseko Taldekako FInal Lizarra Autonomikoa web
2 Krosa Challengerako balio du. 													  A													  Multzoa Kros Luzeko eta Taldekako Nafarroako Txapelketa Lizarra Autonomikoa web
2 Pista estalita Pista Estalian Sub23 Nafarroako Txapelketa - Probak Donostia Autonomikoa web
2 Asfaltoa Maratoi Erdiko Espainiako Txapelketa (Abs+Bet) Sagunto Nazionala web
8 Pista Erriberako Promozioko 4. Jardunaldia Kaparrosu Autonomikoa web
8 Pista estalita Zaragoza Hiriko Ibercaja Saria - Probak Zaragoza Nazionala web
8 Pista estalita Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak - Probak Gasteiz Autonomikoa web
8 Pista Diskoko PLP - Probak Tolosa Autonomikoa web
8 Pista Kirol Jokuak. 3. Zerupeko Jardunaldia (Sub14) - Probak Burlata Autonomikoa web
8 Pista Kirol Jokuak. 4. Zerupeko Jardunaldia (Sub16-18) - Probak Iruñea Autonomikoa web
8 Pista estalita Andaluciako PE.ko Master Txapelketa - Probak Antekera Autonomikoa web
8/9 Pista estalita Gipuzkoako Txapelketa Absolutua - Probak Donostia Autonomikoa web
9 Asfaltoa XC Donostiako 10K. Ulia Gimnastikoa Donostia Nazionala web
9 Asfaltoa La Carrera de los Valientes. IV Carrera Niños contra el Cáncer Iruña Herrikoia web
9 Krosa Kantabriako Kroseko Txapelketa Borleña Autonomikoa web
13 Pista Txabalinako PLPa - Probak Iruñea Autonomikoa web
14 Pista estalita Meeting de L'Eure - Probak Val de Reuil Indoor Premium web
14/16 Pista estalita BUCS Indoor Championships - Probak Sheffield Nazionala web
15 Pista estalita Sub20-18-16 Gipuzkoako Txapelketa. 2. Jard. - Probak Donostia Autonomikoa web
15 Pista estalita Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak - Probak Gasteiz Autonomikoa web
15 Pista estalita Komunitateen arteko IX. SUb16-Sub18 PE Bilera - Probak Zaragoza Autonomikoa web
15 Pista estalita Pista Estalian Espainiako Master Taldekako Txapelketa - Probak Sabadell Nazionala web
15/16 Pista estalita Sub23 Espainiako Txapelketa - Probak Salamanca Nazionala web
16 Asfaltoa Abiadako Espainiako Txapelketa Torrevieja Nazionala web
16 Krosa Euskadiko Kroseko Master Txapelketa Ortuella Autonomikoa web
16 Krosa Kirol Jokuak. Kroseko Banakako Finala Kaskante Autonomikoa web
16 Krosa Challengerako balio du. 													  A													  Multzoa Master eta Kros Motzeko eko Nafarroako Txapelketa Kaskante Autonomikoa web
19 Pista estalita Kataluinako Nazioarteko Mitina - Probak Sabadell Nazioarteko web
20/21 Pista estalita World Athletics Indoor Tour Madrid 2020 - Probak Madril World Indoor Tour web
22 Pista estalita Aragoiko Fed. 7. Kontrola - Probak Zaragoza Autonomikoa web
22 Pista Kontroleko Probak - Probak Logroño Autonomikoa web
22 Pista Kirol Jokuak. 5. Zerupeko Jardunaldia (Sub14-16-18) - Probak Iruñea Autonomikoa web
22 Krosa ECCA Saucony English National Championships Nottingham Nazionala web
22/23 Pista Haurren Jaurtiketako Espainiako Txapelketa - Probak Castellon Nazionala web
22/23 Pista Jaurtiketako Espainiako Master Txapelketa - Probak Zuera Nazionala web
22/23 Pista estalita Challengerako balio du. 													  A													  Multzoa Pista Estalian Nafarroako Txapelketa - Probak
Pista Estalian Euskadiko Txapelketa
Donostia Autonomikoa web
22/23 Pista Proba Konbinatuetako Sub16-Sub18 Kontrola - Probak Iruñea Autonomikoa web
23 Asfaltoa Maratoiko Espainiako Txapelketa
Zurich Maratón de Sevilla
Sevilla Nazionala web
23 Krosa Kroseko Taldekako LV. Espainiako Txapelketa Soria Nazionala web
29 Pista estalita Sub20-18-16 Pista Estalian Euskadiko Txapelketa - Probak Donostia Autonomikoa web
29 Pista Kirol Jokuak. 6. Zerupeko Jardunaldia (Sub14) - Probak Altsasu Autonomikoa web
29 Pista Kirol Jokuak. 7. Zerupeko Jardunaldia (Sub16-18) - Probak Iruñea Autonomikoa web
29 Pista Jaurtiketako RFEA Kontrola - Probak Castellon Nazionala web
29/1 Pista estalita PE Espainiako Txapelketa Absolutua - Probak Ourense Nazionala web
Martxoa 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1 Krosa Kroseko Espainiako Master Txapelketa Jerez Nazionala web
6/8 Pista estalita Pista Estalian XXXI. Espainiako Master Txapelketa - Probak Antekera Nazionala web
7 Pista Neguko Jaurtiketa Luzeko Espainiako Txapelketa - Probak Motril Nazionala web
7 Pista Kirol Jokuak. 8. Zerupeko Jardunaldia (Sub14-16-18) - Probak Iruñea Autonomikoa web
7 Pista estalita GAFeko Pista Estalian Kontrola - Probak Donostia Autonomikoa web
7/8 Pista estalita Pista Estalian Espainiako Sub18 Txapelketa - Probak Valencia Nazionala web
8 Krosa Kroseko CII. Espainiako Txapelketa Zaragoza Nazionala web
14 Pista Kirol Jokuak. 9. Zerupeko Jardunaldia (Sub14) (ATZERATUTA) - Probak Tutera Autonomikoa web
14 Pista Kirol Jokuak. 10. Zerupeko Jardunaldia (Sub16-18) (ATZERATUTA) - Probak Iruñea Autonomikoa web
14 Asfaltoa Podium 5k 'A' Race Barrowford Nazionala web
14/15 Pista estalita Pista Estalian Espainiako Sub20 Txapelketa (BERTAN BEHERA) - Probak Sabadell Nazionala web
15 Krosa CSD Eskolarra Kroseko Espainiako Txapelketa (ATZERATUTA) Iruña Nazionala web
15/21 Pista estalita Europako Master Txapelketa (ATZERATUTA) Braga Nazioarteko web
21 Pista Errioxako Fondo eta Ibilketako Txapelketa () Logroño Autonomikoa web
21 Pista Kirol Jokuak. 11. Zerupeko Jardunaldia (Sub14-16-18) (ATZERATUTA) - Probak Iruñea Autonomikoa web
22 Asfaltoa 15. Enoturismo Herri Lasterketa (ATZERATUA) Aldeanueva de Ebro Herrikoia web
22 Asfaltoa XXXII. Lekunberriko Legoa (BERTAN BEHERA) Lekunberri Herrikoia web
22 Krosa Leringo Pinuko VII. Krosa (ATZERATUA) Lerin Herrikoia web
28 Pista Erriberako Promozioko 5. Jardunaldia () Ribaforada Autonomikoa web
28 Asfaltoa XV. Bilboko Nazioarteko Milia (BERTAN BEHERA) Bilbo Nazioarteko web
28 Pista Kirol Jokuak. 12. Zerupeko Jardunaldia (Sub16-18) () - Probak Iruñea Autonomikoa web
28 Pista Kirol Jokuak. 13. Zerupeko Jardunaldia (Sub14) () - Probak Burlata Autonomikoa web
29 Pista Iraupengo Nafarroako Txapelketa (ATZERATUA)
Iraupengo Euskadiko Txapelketa
Barakaldo Autonomikoa web
29 Asfaltoa Challengerako balio du. 													  B													  Multzoa XLI Etxauriko Krossa (ATZERATUA) Etxauri Herrikoia web
29 Asfaltoa Estela Navascues XI. Erdi Maratoia (ATZERATUA) Tutera Herrikoia web
29 Asfaltoa Zubiri-Iruña 2020 (ATZERATUA) Zubiri Autonomikoa web
Apirila 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
4 Pista Erriberako Promozioko 6. Jardunaldia () Kaskante Autonomikoa web
4 Asfaltoa Espainiako 10 Km. Txapelketa (Abs + Master) (BERTAN BEHERA) Don Benito Nazionala web
4 Asfaltoa XLII. Leitzako Krosa () Leitza Herrikoia web
4 Pista Kirol Jokuak. 14. Zerupeko Jardunaldia (Sub14-16-18) () - Probak Iruñea Autonomikoa web
4 Asfaltoa Koreia Hiriko Moskatel eta Pintxo V. Lasterketa (ATZERATUA) Koreia Herrikoia web
5 Asfaltoa XXVII. Donejakue Bideko Lasterketa (ATZERATUA) Zizur Nagusia Autonomikoa web
18 Pista 10000 metroko Espainiako Txapelketa (BERTAN BEHERA) Maia (Port) Nazioarteko web
18 Pista Arabako Txapelketa Absolutua. 1. Jard. () Gasteiz Autonomikoa web
18 Asfaltoa Espainiako Milia Txapelketa (Abs + Master) (BERTAN BEHERA) Sada Nazionala web
18 Pista Kirol Jokuak. 15. Zerupeko Jardunaldia (Sub14) () - Probak Burlata Autonomikoa web
18 Pista Kirol Jokuak. 16. Zerupeko Jardunaldia (Sub16-18) () - Probak Iruñea Autonomikoa web
25 Pista Taldekako Espainiako Txapelketa (BERTAN BEHERA) A designar Nazionala web
25 Pista Arabako Txapelketa Absolutua. 2. Jard. () Gasteiz Autonomikoa web
26 Asfaltoa Hiru-Herri XXXI. Herri Lasterketa (BERTAN BEHERA) Uharte Herrikoia web
26 Asfaltoa Almadiaren VI. Herri Lasterketa (ATZERATUA) Burgi Herrikoia web
Maiatza 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2 Pista Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak Gasteiz Autonomikoa web
16 Pista Arabako Txapelketa Absolutua. 3. Jard. Gasteiz Autonomikoa web
21/24 Pista Txapelketa Iberoamerikarra (BERTAN BEHERA) Santa Cruz de Tenerife Nazioarteko web
23 Pista Milia eta 10000eko Espainiako Master Txapelketa (BERTAN BEHERA) Sabadell Nazionala web
30 Asfaltoa Barañain-Tsunza Elkartasun Lasterketa (ATZERATUA) Barañain Herrikoia web
30 Pista Meeting Internacional Jaén Paraiso Interior (BERTAN BEHERA) Andujar EA Permit web
30/31 Pista Proba Konbinatuetako Nafarroako Txapelketa (ATZERATUA)
Konbinaden Euskadiko Txapelketa
Iruñea Autonomikoa web
Ekaina 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
6 Pista 10.000 metroko Europako Kopa (Atzeratua) Londres European Athletics web
6 Pista Arabako Txapelketa Absolutua. 4. Jard. Gasteiz Autonomikoa web
10 Pista XVI. Mitin Iberoamerikarra (BERTAN BEHERA) Huelva European Athletics web
13 Pista Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak Gasteiz Autonomikoa web
19 Pista Madrilgo Mitina (BERTAN BEHERA) Madril World Athletics web
Uztaila 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
4/5 Pista Euskadiko Txapelketa Absolutua (ATZERATUTA) A designar Autonomikoa web
7/12 Pista Sub20 Munduko Txapelketa (BERTAN BEHERA) Nairobi World Athletics web
11 Pista Parte Hartzeko Libreko Probak - Probak Iruñea Autonomikoa web
16/19 Pista Sub18 Europako Txapelketa (ATZERATUA) Rieti European Athletics web
18 Pista Challengerako balio du. 													  B													  Multzoa Parte Hartzeko Libreko Probak - Probak Iruñea Autonomikoa web
20/1 Pista Munduko Master Txapelketa (BERTAN BEHERA) Toronto Nazioarteko web
22 Pista Parte Hartzeko Libreko Probak - Probak Iruñea Autonomikoa web
23 Pista VI. Mitin Jose Luis Hernandez Memoriala (BERTAN BEHERA) Iruñea Nazionala web
25 Pista XII Mitin Santa Cruz de Tenerife Santa Cruz de Tenerife Nazionala web
29 Pista Challengerako balio du. 													  B													  Multzoa Parte Hartzeko Libreko Probak - Probak Iruñea Autonomikoa web
31/9 Pista Joko Olimpikoak (2021ra Atzeratuta) Tokio Olympics web
Abuztua 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
5 Pista Parte Hartzeko Libreko Probak - Probak Iruñea Autonomikoa web
15 Pista Challengerako balio du. 													  A													  Multzoa Nafarroako Taldekako Txapelketa Iruñea Autonomikoa web
22/23 Pista Challengerako balio du. 													  A													  Multzoa Nafarroako Txapelketa Absolutua Iruñea Autonomikoa web
26/30 Pista Europako Txapelketa (BERTAN BEHERA) Paris European Athletics web
29 Pista Los Corrales de Buelna XIX. Sari Nagusia - Probak Los Corrales de Buelna Nazionala web
29 Asfaltoa Ziordiko VII. Elkartasun Lasterketa Ziordia Herrikoia web
29/30 Pista Challengerako balio du. 													  B													  Multzoa Sub20 - Sub23 Nafarroako Txapelketa Iruñea Autonomikoa web
Iraila 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
5 Pista Emakumezko Espainako Taldekako Kopa Madril Nazionala web
5 Pista Ibizako Atletismoko Mitina. Toni Bonet Saria Ibiza Nazionala web
6 Pista Gizonezko Espainako Taldekako Kopa Madril Nazionala web
12/13 Pista Espainiako Txapelketa Absolutua - Probak Madril Nazionala web
19 Pista XLV. Federazioen Arteko Espainiako Txapelketa - Probak Ciudad Real Nazionala web
19 Asfaltoa XXVII. Azkoitia-Azpeitia Nazioarteko Erdi Maratoia Azkoitia Nazionala web
20 Asfaltoa Challengerako balio du. 													  A													  Multzoa Iruña Hiriko XXXIX. Maratoi Erdia
Maratoi Erdiko Nafar Txapelketa
Iruña Autonomikoa web
26/27 Pista Sub23 Espainiako Txapelketa - Probak Sevilla Nazionala web
Urria 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3 Pista Federazioen arteko Espainiako Sub18 Txapelketa Iruñea Nazionala web
3 Asfaltoa Laredo Hiriko 10 Km. Laredo Nazionala web
3/4 Pista Sub20 Espainiako Txapelketa - Probak Xixon Nazionala web
9/12 Pista Espainiako Master Txapelketa A designar Nazionala web
17 Asfaltoa Challengerako balio du. 													  A													  Multzoa 5Km. Nafarroako Txapelketa Lizarra Autonomikoa web
17/18 Pista Sub18 Espainiako Txapelketa - Probak Tarragona Nazionala web
24/25 Pista Sub16 Espainiako Txapelketa - Probak Granollers Nazionala web
31 Pista Espainiako Sub20 Taldekako Txapelketa A designar Nazionala web
Azaroa 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
7 Pista Espainiako Sub16 Taldekako Txapelketa A designar Nazionala web
8 Asfaltoa Maratoiko Master Espainiako Txapelketa
Zaragoza Hiriko XIV. Maratoia
Zaragoza Nazionala web
Abendua 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
13 Krosa Kroseko Europako Txapelketa Dublin European Athletics web
19/20 Pista estalita Pista Estalian Espainiako Sub16 Txapelketa - Probak Madril Nazionala web

Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia