Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021 denboraldia
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
|
Azaroa
|
Abendua
Urtarrila 2021
Lasterketaren izena
Herria
Maila
22
Meeting Elite en salle de Miramas
-
Miramas
Nazioartekoa I
web
23
Gipuzkoako Txapelketa Absolutua (1. Jard)
-
Donostia
Autonomikoa
web
23
Pista Estalian FAMeko Bilera
-
Madril
Autonomikoa
web
23
NKJ Sub18-Sub18 1. jardunaldia
-
Iruñea
Kirol Jokuak
web
23
Valencia Hiriko Nazioarteko Sari Nagusia
-
Valencia
Nazioartekoa I
web
23/24
Aragoiko Fed. Kontrola Nivel II Naz. + Konbinatuetako Kontrola
-
Zaragoza
Nazionala
web
24
Juan Muguerza LXXVIII. Nazioarteko Krosa (BERTAN BEHERA)
Elgoibar
IAAF
web
24
Neguko Arabar Txapelketa. 2. Jardunaldia
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
24
Pista Estalian FAMeko Bilera
-
Madril
Autonomikoa
web
27
Kontroleko Proba. Pertika
-
Iruñea
Autonomikoa
web
29/30
PE Nafarroako Txapelketa Absolutua
-
PE Euskadiko Txapelketa Absolutua
Donostia
Nazionala
web
30
NKJ Sub18-Sub18 2. jardunaldia
-
Iruñea
Kirol Jokuak
web
30
Meeting de Mondeville 2021
-
Mondeville
Nazioartekoa I
web
30
I. DNA Promozioko Taldekako Mitin Nazionala
-
Valencia
RFEA
web
30
I. DNA Absoluto Taldekako Mitin Nazionala
-
Valencia
RFEA
web
Otsaila 2021
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3
Kontroleko Proba. Pertika
-
Iruñea
Autonomikoa
web
5
Pista Estalian Kontrol Absolutua
-
Bartzelona
Autonomikoa
web
6
Kastila-Leongo Txapelketa Absolutua
-
Salamanca
Autonomikoa
web
6
RFEAko Jaurtiketako Kontrola
-
Leon
RFEA
web
6
Pista Estalian Gizonezko Espainiako Taldekako Txapelketa
-
Bartzelona
RFEA
web
6
NKJ Sub14 3. jardunaldia
-
Burlata
Kirol Jokuak
web
6
Gipuzkoako Txapelketa Absolutua (2. Jard)
Donostia
Autonomikoa
web
6
Pista Estalian Neskeen Espainiako Taldekako Txapelketa
-
Bartzelona
Nazionala
web
6
NKJ. Neguko Jaurtiketako Jardunaldia
-
Iruñea
Kirol Jokuak
web
6/7
Pista Estalian FAMeko Bilera
-
Madril
Autonomikoa
web
7
PE. Sub23 Nafarroako Txapelketa
-
Iruñea
Autonomikoa
web
8
Miting Internacional de Catalunya en Pista Coberta
-
Bartzelona
Nazioartekoa I
web
13
Jaurtiketako RFEA Kontrola
-
Leon
RFEA
web
13
Gutxieneko egiteko Kontrola
Donostia
Autonomikoa
web
13
NKJ Sub16-Sub18 4. jardunaldia
-
Iruñea
Kirol Jokuak
web
13
Aragoiko Fed. Kontrola Nivel II Naz. B
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
13/14
PE Madrilgo Txapelketa Absolutua
-
Madril
Autonomikoa
web
13/14
Jaurtiketa Luzeko Nafarroako Txapelketa
-
Iruñea
Autonomikoa
web
13/14
Pista Estalian Espainiako Sub23 Txapelketa
-
Valencia
Nazionala
web
14
Kroseko Nafarroako Txapelketa
Kroseko NKJ. Taldekako Finala
Altsasu
Autonomikoa
web
14
Abiadako Espainiako Txapelketa
Sevilla
RFEA
web
19/21
Pista Estalian LVII. Espainiako Txapelketa
-
Madril
Nazionala
web
20
Sub20-18-16 Gipuzkoako Txapelketa
Donostia
Autonomikoa
web
20
Jaurtiketa luzeko Espainiako Gazteentzat Txapelketa
-
Castellon
RFEA
web
20
NKJ Krosseko Banakako Finala
San Adrian
Kirol Jokuak
web
20
Aragoiko Fed. Kontrola Nivel II Naz. A
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia