Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020 denboraldia
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Urria
|
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
|
Azaroa
|
Abendua
Urtarrila 2020
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3
Pista Estalian Iraupengo Euskadiko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
3/4
Proba Konbinatuetako Euskadiko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
4
Pista Estalian Euskadiko Master Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
4
Aragoiko Fed. II. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
4
Control Absolut en Pista Coberta
-
Sabadell
Autonomikoa
web
5
Zornotzako LXVI. Nazioarteko Krosa
Zornoza
Nazioartekoa I
web
5
XXXII. Larragako Erregeen Krosa
Larraga
Herrikoia
web
5
Azkoiengo Erregeko XL. Krosa
Azkoien
Herrikoia
web
6
VI. Sahararen Alde Erregeen Krosa
Gares
Herrikoia
web
10
Control Absolut en pista coberta (4. Jard)
-
Sabadell
Autonomikoa
web
11
Parte Hartzeko Libreko Probak. D
-
Donostia
Autonomikoa
web
11
Erriberako Promozioko 3. Jardunaldia
Koreia
Autonomikoa
web
11
Parte Hartzeko Libreko Probak. A Programa
-
Basauri
Autonomikoa
web
11
Aragoiko Fed. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
11
Pista Estalian Arabako Txapelketa. 1. Jard.
Gasteiz
Autonomikoa
web
12
Juan Muguerza LXXVII. Nazioarteko Krosa
Elgoibar
World Athletics
web
12
II. LaLigaSports Cup
-
Madril
Nazionala
web
12
Araitz-Beteluko XV Krossa
Betelu
Herrikoia
web
12
Aragoiko Fed. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
12
10K Valentzia Ibercaja 2020
Valencia
Nazioartekoa I
web
12
2. FAMeko Kontrol Absolutua
-
Madril
Autonomikoa
web
18
Parte Hartzeko Libreko Probak. E
-
Donostia
Autonomikoa
web
18
Kirol Jokuak. Jaurtiketa Luzeak (Sub16-18)
-
Iruñea
Autonomikoa
web
18
Aragoiko Fed. V. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
18
Txabalinako PLP
-
Tolosa
Autonomikoa
web
18
Errioxako Jaurtiketa Luzeko Neguko Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
19
Jesus Luis Alos Memoriala XLIII. Krosa
Huesca
Nazionala
web
19
Kirol Jokuak. Kroseko Erreleboa Mixtoak
Tutera
Autonomikoa
web
19
Errelebo Mixtoko Kroseko Nafarroako Txapelketa
Tutera
Autonomikoa
web
19
Montecillo Upeltegiak 3. Milia
Fuenmayor
Autonomikoa
web
19
Control Absolut en pista coberta (6. Jard.)
-
Sabadell
Autonomikoa
web
23
Eskakizun Pertikako Kontrola
-
Iruñea
Autonomikoa
web
24
Valentzia Hiriko Sari Nagusia
-
Valencia
Nazionala
web
25
Jaurtiketa Luzeko Bizkaiko Txapelketa
Getxo
Autonomikoa
web
25
Diskoko PLP
-
Tolosa
Autonomikoa
web
25
Kontroleko Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
25
Kirol Jokuak. 1. Zerupeko Jardunaldia (Sub14)
-
Burlata
Autonomikoa
web
25
Kirol Jokuak. 2. Zerupeko Jardunaldia (Sub16-18)
-
Iruñea
Autonomikoa
web
25
P.Estalian Kadete Taldekako Espainiako Txapelketa
-
Zaragoza
Nazionala
web
26
Ibilketa Rutako Nafarroako Txapelketa
Iruña
Autonomikoa
web
26
Parte Hartzeko Libreko Probak. B Programa
-
Basauri
Autonomikoa
web
26
XL. Idiazabalgo Herri Krosa 2020
Idiazabal
Herrikoia
web
26
Pista Estalian Aragoiko Txapelketa Absolutua
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
26
X. Azkoien-Faltzes 10 Milia
Azkoien
Herrikoia
web
30
Eskakizun Pertikako Kontrola
-
Iruñea
Autonomikoa
web
Otsaila 2020
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Pista Estalian Taldekako Espoainiako Txapelketa
-
Valencia
Nazionala
web
1
Sub20-18-16 Gipuzkoako Txapelketa. 1. Jard.
-
Donostia
Autonomikoa
web
1
Aragoiko Fed. 6. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
1
Pista Estalian Arabako Txapelketa. 2. Jard.
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
1
Pista Estaliko Errioxar Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
1
XVI. Blas Deuna. Pedro A. Galilea Mem.
Lodosa
Herrikoia
1
BUCS XC Championships
Edimburgo
Nazionala
web
1/2
Jaurtiketa Luzeko Euskadi ta Nafarroako Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
2
Kroseko Euskadiko Txapelketa
Gernika
Autonomikoa
web
2
Kirol Jokuak. Kroseko Taldekako FInal
Lizarra
Autonomikoa
web
2
Kros Luzeko eta Taldekako Nafarroako Txapelketa
Lizarra
Autonomikoa
web
2
Pista Estalian Sub23 Nafarroako Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
2
Maratoi Erdiko Espainiako Txapelketa (Abs+Bet)
Sagunto
Nazionala
web
8
Erriberako Promozioko 4. Jardunaldia
Kaparrosu
Autonomikoa
web
8
Zaragoza Hiriko Ibercaja Saria
-
Zaragoza
Nazionala
web
8
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
8
Diskoko PLP
-
Tolosa
Autonomikoa
web
8
Kirol Jokuak. 3. Zerupeko Jardunaldia (Sub14)
-
Burlata
Autonomikoa
web
8
Kirol Jokuak. 4. Zerupeko Jardunaldia (Sub16-18)
-
Iruñea
Autonomikoa
web
8
Andaluciako PE.ko Master Txapelketa
-
Antekera
Autonomikoa
web
8/9
Gipuzkoako Txapelketa Absolutua
-
Donostia
Autonomikoa
web
9
XC Donostiako 10K. Ulia Gimnastikoa
Donostia
Nazionala
web
9
La Carrera de los Valientes. IV Carrera Niños contra el Cáncer
Iruña
Herrikoia
web
9
Kantabriako Kroseko Txapelketa
Borleña
Autonomikoa
web
13
Txabalinako PLPa
-
Iruñea
Autonomikoa
web
14
Meeting de L'Eure
-
Val de Reuil
Indoor Premium
web
14/16
BUCS Indoor Championships
-
Sheffield
Nazionala
web
15
Sub20-18-16 Gipuzkoako Txapelketa. 2. Jard.
-
Donostia
Autonomikoa
web
15
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
15
Komunitateen arteko IX. SUb16-Sub18 PE Bilera
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
15
Pista Estalian Espainiako Master Taldekako Txapelketa
-
Sabadell
Nazionala
web
15/16
Sub23 Espainiako Txapelketa
-
Salamanca
Nazionala
web
16
Abiadako Espainiako Txapelketa
Torrevieja
Nazionala
web
16
Euskadiko Kroseko Master Txapelketa
Ortuella
Autonomikoa
web
16
Kirol Jokuak. Kroseko Banakako Finala
Kaskante
Autonomikoa
web
16
Master eta Kros Motzeko eko Nafarroako Txapelketa
Kaskante
Autonomikoa
web
19
Kataluinako Nazioarteko Mitina
-
Sabadell
Nazioartekoa I
web
20/21
World Athletics Indoor Tour Madrid 2020
-
Madril
World Indoor Tour
web
22
Aragoiko Fed. 7. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
22
Kontroleko Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
22
Kirol Jokuak. 5. Zerupeko Jardunaldia (Sub14-16-18)
-
Iruñea
Autonomikoa
web
22
ECCA Saucony English National Championships
Nottingham
Nazionala
web
22/23
Haurren Jaurtiketako Espainiako Txapelketa
-
Castellon
Nazionala
web
22/23
Jaurtiketako Espainiako Master Txapelketa
-
Zuera
Nazionala
web
22/23
Pista Estalian Nafarroako Txapelketa
-
Pista Estalian Euskadiko Txapelketa
Donostia
Autonomikoa
web
22/23
Proba Konbinatuetako Sub16-Sub18 Kontrola
-
Iruñea
Autonomikoa
web
23
Maratoiko Espainiako Txapelketa
Zurich Maratón de Sevilla
Sevilla
Nazionala
web
23
Kroseko Taldekako LV. Espainiako Txapelketa
Soria
Nazionala
web
29
Sub20-18-16 Pista Estalian Euskadiko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
29
Kirol Jokuak. 6. Zerupeko Jardunaldia (Sub14)
-
Altsasu
Autonomikoa
web
29
Kirol Jokuak. 7. Zerupeko Jardunaldia (Sub16-18)
-
Iruñea
Autonomikoa
web
29
Jaurtiketako RFEA Kontrola
-
Castellon
Nazionala
web
29/1
PE Espainiako Txapelketa Absolutua
-
Ourense
Nazionala
web
Martxoa 2020
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Kroseko Espainiako Master Txapelketa
Jerez
Nazionala
web
6/8
Pista Estalian XXXI. Espainiako Master Txapelketa
-
Antekera
Nazionala
web
7
Neguko Jaurtiketa Luzeko Espainiako Txapelketa
-
Motril
Nazionala
web
7
Kirol Jokuak. 8. Zerupeko Jardunaldia (Sub14-16-18)
-
Iruñea
Autonomikoa
web
7
GAFeko Pista Estalian Kontrola
-
Donostia
Autonomikoa
web
7/8
Pista Estalian Espainiako Sub18 Txapelketa
-
Valencia
Nazionala
web
8
Kroseko CII. Espainiako Txapelketa
Zaragoza
Nazionala
web
14
Kirol Jokuak. 9. Zerupeko Jardunaldia (Sub14) (ATZERATUTA)
-
Tutera
Autonomikoa
web
14
Kirol Jokuak. 10. Zerupeko Jardunaldia (Sub16-18) (ATZERATUTA)
-
Iruñea
Autonomikoa
web
14
Podium 5k 'A' Race
Barrowford
Nazionala
web
14/15
Pista Estalian Espainiako Sub20 Txapelketa (BERTAN BEHERA)
-
Sabadell
Nazionala
web
15
CSD Eskolarra Kroseko Espainiako Txapelketa (ATZERATUTA)
Iruña
Nazionala
web
21
Errioxako Fondo eta Ibilketako Txapelketa ()
Logroño
Autonomikoa
web
21
Kirol Jokuak. 11. Zerupeko Jardunaldia (Sub14-16-18) (ATZERATUTA)
-
Iruñea
Autonomikoa
web
22
15. Enoturismo Herri Lasterketa (ATZERATUA)
Aldeanueva de Ebro
Herrikoia
web
22
XXXII. Lekunberriko Legoa (BERTAN BEHERA)
Lekunberri
Herrikoia
web
22
Leringo Pinuko VII. Krosa (ATZERATUA)
Lerin
Herrikoia
web
28
Erriberako Promozioko 5. Jardunaldia ()
Ribaforada
Autonomikoa
web
28
XV. Bilboko Nazioarteko Milia (BERTAN BEHERA)
Bilbo
Nazioartekoa I
web
28
Kirol Jokuak. 12. Zerupeko Jardunaldia (Sub16-18) ()
-
Iruñea
Autonomikoa
web
28
Kirol Jokuak. 13. Zerupeko Jardunaldia (Sub14) ()
-
Burlata
Autonomikoa
web
29
Iraupengo Nafarroako Txapelketa (ATZERATUA)
Iraupengo Euskadiko Txapelketa
Barakaldo
Autonomikoa
web
29
XLI Etxauriko Krossa (ATZERATUA)
Etxauri
Herrikoia
web
29
Estela Navascues XI. Erdi Maratoia (ATZERATUA)
Tutera
Herrikoia
web
29
Zubiri-Iruña 2020 (ATZERATUA)
Zubiri
Autonomikoa
web
Apirila 2020
Lasterketaren izena
Herria
Maila
4
Erriberako Promozioko 6. Jardunaldia ()
Kaskante
Autonomikoa
web
4
Espainiako 10 Km. Txapelketa (Abs + Master) (BERTAN BEHERA)
Don Benito
Nazionala
web
4
XLII. Leitzako Krosa ()
Leitza
Herrikoia
web
4
Kirol Jokuak. 14. Zerupeko Jardunaldia (Sub14-16-18) ()
-
Iruñea
Autonomikoa
web
4
Koreia Hiriko Moskatel eta Pintxo V. Lasterketa (ATZERATUA)
Koreia
Herrikoia
web
5
XXVII. Donejakue Bideko Lasterketa (ATZERATUA)
Zizur Nagusia
Autonomikoa
web
18
10000 metroko Espainiako Txapelketa (BERTAN BEHERA)
Maia (Port)
Nazioartekoa I
web
18
Arabako Txapelketa Absolutua. 1. Jard. ()
Gasteiz
Autonomikoa
web
18
Espainiako Milia Txapelketa (Abs + Master) (BERTAN BEHERA)
Sada
Nazionala
web
18
Kirol Jokuak. 15. Zerupeko Jardunaldia (Sub14) ()
-
Burlata
Autonomikoa
web
18
Kirol Jokuak. 16. Zerupeko Jardunaldia (Sub16-18) ()
-
Iruñea
Autonomikoa
web
25
Taldekako Espainiako Txapelketa (BERTAN BEHERA)
A designar
Nazionala
web
25
Arabako Txapelketa Absolutua. 2. Jard. ()
Gasteiz
Autonomikoa
web
26
Hiru-Herri XXXI. Herri Lasterketa (BERTAN BEHERA)
Uharte
Herrikoia
web
26
Almadiaren VI. Herri Lasterketa (ATZERATUA)
Burgi
Herrikoia
web
Maiatza 2020
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
Gasteiz
Autonomikoa
web
16
Arabako Txapelketa Absolutua. 3. Jard.
Gasteiz
Autonomikoa
web
21/24
Txapelketa Iberoamerikarra (BERTAN BEHERA)
Santa Cruz de Tenerife
Nazioartekoa I
web
23
Milia eta 10000eko Espainiako Master Txapelketa (BERTAN BEHERA)
Sabadell
Nazionala
web
30
Barañain-Tsunza Elkartasun Lasterketa (ATZERATUA)
Barañain
Herrikoia
web
30
Meeting Internacional Jaén Paraiso Interior (BERTAN BEHERA)
Andujar
EA Permit
web
30/31
Proba Konbinatuetako Nafarroako Txapelketa (ATZERATUA)
Konbinaden Euskadiko Txapelketa
Iruñea
Autonomikoa
web
Ekaina 2020
Lasterketaren izena
Herria
Maila
6
10.000 metroko Europako Kopa (Atzeratua)
Londres
European Athletics
web
6
Arabako Txapelketa Absolutua. 4. Jard.
Gasteiz
Autonomikoa
web
10
XVI. Mitin Iberoamerikarra (BERTAN BEHERA)
Huelva
European Athletics
web
13
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
Gasteiz
Autonomikoa
web
19
Madrilgo Mitina (BERTAN BEHERA)
Madril
World Athletics
web
26
. Maantiejuoksu Cup
-
Vantaa (FIN)
Nazionala
web
Uztaila 2020
Lasterketaren izena
Herria
Maila
11
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
16/19
Sub18 Europako Txapelketa (ATZERATUA)
Rieti
European Athletics
web
18
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
20/1
Munduko Master Txapelketa (BERTAN BEHERA)
Toronto
Nazioartekoa I
web
21
Proves de Control
-
Olot
Autonomikoa
web
22
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
23
VI. Mitin Jose Luis Hernandez Memoriala (BERTAN BEHERA)
Iruñea
Nazionala
web
24
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
25
XII Mitin Santa Cruz de Tenerife
Santa Cruz de Tenerife
Nazionala
web
29
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
29
Proves de Control
-
Olot
Autonomikoa
web
30
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Donostia
Autonomikoa
web
Abuztua 2020
Lasterketaren izena
Herria
Maila
5
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
6
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Donostia
Autonomikoa
web
8
Kontroleko Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
15
Nafarroako Taldekako Txapelketa
-
Iruñea
Autonomikoa
web
15/16
Taldekako Errioxar Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
16
Jaurtiketako RFEA Kontrola
-
Leon
Nazionala
web
21
Ourense Termal Athletics Meeting 2020
-
Ourense
Nazionala
web
22/23
Nafarroako Txapelketa Absolutua
-
Iruñea
Autonomikoa
web
22/23
Errioxako Txapelketa Absolutua
Logroño
Autonomikoa
web
24
Kasteiloneko Diputazioko VII. Saria
-
Castellon
Nazionala
web
26/30
Europako Txapelketa (BERTAN BEHERA)
Paris
European Athletics
web
29
Los Corrales de Buelna XIX. Sari Nagusia (BERTAN BEHERA)
-
Los Corrales de Buelna
Nazionala
web
29
Euskadiko Txapelketa Absolutua
-
Donostia
Autonomikoa
web
29
Ziordiko VII. Elkartasun Lasterketa (Lasterka birtuala bihurtuko da)
Ziordia
Herrikoia
web
29
Ibizako Atletismoko Mitina. Toni Bonet Saria
-
Ibiza
Nazionala
web
29/30
Sub20 - Sub23 Nafarroako Txapelketa
-
Iruñea
Autonomikoa
web
31/2
Madrilgo 100. Txapelketa Absolutua
-
Madril
Nazionala
web
Iraila 2020
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2
Badajozeko Diputazioa Saria
-
Montijo
Nazionala
web
4
Alcobendasen FAM Bilera
-
Alcobendas
Autonomikoa
web
5
Emakumezko Espainako Taldekako Kopa
-
Madril
Nazionala
web
5
Kontroleko Probak
Logroño
Autonomikoa
web
6
Gizonezko Espainako Taldekako Kopa
-
Madril
Nazionala
web
9
Jaurtiketako Kontrola
-
Donostia
Autonomikoa
web
12/13
Espainiako Txapelketa Absolutua
-
Madril
Nazionala
web
16
Eskakizun kontroleko probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
17
Kontroleko Probak
Logroño
Autonomikoa
web
19
XLV. Federazioen Arteko Espainiako Txapelketa
-
Ciudad Real
Nazionala
web
19
XXVII. Azkoitia-Azpeitia Nazioarteko Erdi Maratoia (BERTAN BEHERA)
Azkoitia
Nazionala
web
19
Aragoiko Fed. 3. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
20
Iruña Hiriko XXXIX. Maratoi Erdia (BERTAN BEHERA)
Maratoi Erdiko Nafar Txapelketa
Iruña
Autonomikoa
web
20
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Ordizia
Autonomikoa
web
22
Míting Internacional Ciutat de Barcelona
Barcelona
Nazioartekoa I
web
26
Segovia Hiriko XXIX. Sari Nagusia
-
Segovia
Nazionala
web
26
Aragoiko Fed. V. Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
26/27
Sub23 Espainiako Txapelketa
-
Sevilla
Nazionala
web
26/27
Masterrentzako Errioxar Txapelketa
Logroño
Autonomikoa
web
27
La Laguna Hiriko XIII. Master Mitina
Santa Cruz de Tenerife
Nazionala
web
27
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
27
XX. Josetxo Imaz Memoriala
Beasain
Herrikoia
web
Urria 2020
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Kontroleko Probak
Logroño
Autonomikoa
web
3
Federazioen arteko Espainiako Sub18 Txapelketa
-
Iruñea
Nazionala
web
3
Laredo Hiriko 10 Km. (BERTAN BEHERA)
Laredo
Nazionala
web
3
Valladolid Hiriko XXX. Bilera. Ana Perez Saria (BERTAN BEHERA)
-
Valladolid
Nazionala
web
3
Andaluciako Atletismo Master Txapelketa
-
Andujar
Autonomikoa
web
3/4
Sub20 Espainiako Txapelketa
-
Madril
Nazionala
web
4
Sub16-18-20 Bizkaiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
10
Sub18 Euskadiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
10
Kontroleko Probak
Logroño
Autonomikoa
web
10/12
Espainiako Master Txapelketa
-
San Fernando
Nazionala
web
17
Aragoiko Fed. VII. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
17/18
Sub18 Espainiako Txapelketa
-
Tarragona
Nazionala
web
24
1. Master Taldekako Kopa. 3. Maila (BERTAN BEHERA)
Huesca
RFEA
web
24/25
Sub16 Espainiako Txapelketa
-
Granollers
Nazionala
web
25
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Donostia
Autonomikoa
web
Azaroa 2020
Lasterketaren izena
Herria
Maila
7
Espainiako Sub16 Taldekako Txapelketa (Neskak)
Castellon
Nazionala
web
7
Espainiako Sub16 Taldekako Txapelketa (Gizonak)
Madril
Nazionala
web
8
Maratoiko Master Espainiako Txapelketa (BERTAN BEHERA)
Zaragoza Hiriko XIV. Maratoia
Zaragoza
Nazionala
web
29
5Km. Nafarroako Txapelketa
Urantzia
Autonomikoa
web
Abendua 2020
Lasterketaren izena
Herria
Maila
6
54è Cros Ciutat de Granollers
Granollers
Autonomikoa
web
6
Kontroleko Probak. NAF
-
Iruñea
Autonomikoa
web
6
X. Ibilketako Espainiako Neguko Txapelketa
Trofeo de Marcha Cerro Buenavista
Getafe
Nazionala
web
13
Kroseko Europako Txapelketa (BERTAN BEHERA)
Dublin
European Athletics
web
13
FAA Kontrola
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
13
Parte Hartzeko Libreko Probak A
Donostia
Autonomikoa
web
13
Kontroleko Probak. NAF
-
Iruñea
Autonomikoa
web
19/20
Pista Estalian Espainiako Sub16 Txapelketa
-
Madril
Nazionala
web
20
Parte Hartzeko Libreko Probak B
Donostia
Autonomikoa
web
27
Parte Hartzeko Libreko Probak C
Donostia
Autonomikoa
web
31
10 Km. Rutan Nafarroako Txapelketa
I. SanSilRace
Urantzia
Autonomikoa
web
31
RFEAko Kontrola
-
Zaragoza
Nazionala
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia